اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car
فرماندار اشکذر:

ساماندهی و توسعه ایستگاه راه‌آهن اشکذر سرعت می‌گیرد

شناسه خبر : 102233 | تاریخ انتشار : : 11 آبان 1400 - 10:38 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر با تقدیر از اقدامات و خدمات شهرداری اشکذر به عنوان پیمانکار امانی پروژه ایستگاه راه آهن این شهرستان از تخصیص اعتبار لازم از سوی فرمانداری به این پروژه خبر داد و تصریح کرد: با تداوم فعالیت‌‌های بهسازی و تعریض مسیر دسترسی و همچنین آغاز عملیات عمرانی و فضاسازی داخلی، ساماندهی و توسعه ایستگاه راه‌آهن اشکذر سرعت می‌گیرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ طی نشستی به ریاست هادی‌نسب فرماندار اشکذر و با حضور علیرضا سامعی معاون فنی و زیربنایی اداره کل راه آهن استان و جمعی دیگر از مسئولان و مدیران ادارات شهرستان اشکذر پیرامون مسیر دسترسی و ساماندهی ایستگاه راه‌آهن اشکذر بحث و تبادل‌نظر و تصمیماتی اتخاذ شد.

فرماندار اشکذر در این نشست با بیان اینکه یکی از مطالبات به حق مردم رفع مشکلات ایستگاه راه آهن اشکذر و مسیر دسترسی به آن است؛ افزود: ایجاد سالن انتظار و امکانات رفاهی، ساماندهی محوطه ایستگاه، جاده دسترسی و همچنین تأمین روشنایی مناسب این ایستگاه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

هادی‌نسب در ادامه با تقدیر از اقدامات و خدمات شهرداری اشکذر به عنوان پیمانکار امانی پروژه ایستگاه راه آهن، از تخصیص اعتبار لازم از سوی فرمانداری به این پروژه خبر داد و تصریح کرد: با تداوم فعالیت‌‌های بهسازی و تعریض مسیر دسترسی و همچنین آغاز عملیات عمرانی و فضاسازی داخلی، ساماندهی و توسعه ایستگاه راه‌آهن اشکذر سرعت می‌گیرد.

وی افزود: ضرورت توسعه ایستگاه راه آهن اشکذر امری اجتناب‌ناپذیر است و ظرفیت‌های کنونی این ایستگاه جوابگوی موقعیت جغرافیایی و استراتژیک شهرستان اشکذر و درخور مردم این خطه نیست و در اسرع وقت باید با همکاری و همراهی جدی اداره کل راه آهن یزد این مهم به سرانجام برسد.

براساس این گزارش ارائه طرح ساماندهی و نظارت بر اجرای آن برعهده اداره کل راه آهن استان خواهد بود و همچنین شرکت گاز شهرستان نیز باید نسبت به اجرای تأسیسات گازرسانی و نصب علمک در محل مورد تأیید اداره کل راه آهن اقدام نماید.

گفتنی است در پایان با حضور اعضای نشست مذکور در محل ایستگاه راه آهن اشکذر، هماهنگی‌های لازم جهت اجرای عملیات ساماندهی این ایستگاه انجام شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/itlJC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car