اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

ساعت کار نانوایان در شهرستان اشکذر/افزایش قیمت نان نداریم

شناسه خبر : 64261 | تاریخ انتشار : : 07 خرداد 1396 - 10:32 | ارسال توسط :

میثم فلاح در گفتگو با خبرنگار اشکذر خبر اظهار کرد: برای تامین آرد مورد نیاز نانوایی ها و نان برای شهروندان هیچ مشکلی وجود ندارد و قیمت انواع نان نیز همان نرخ قبل بوده و تا کنون تغییری نکرده است. وی همچنین درباره ساعت کاری نانوایی ها گفت: در ایام ماه مبارک رمضان همه نانوایی […]

میثم فلاح در گفتگو با خبرنگار اشکذر خبر اظهار کرد: برای تامین آرد مورد نیاز نانوایی ها و نان برای شهروندان هیچ مشکلی وجود ندارد و قیمت انواع نان نیز همان نرخ قبل بوده و تا کنون تغییری نکرده است.

وی همچنین درباره ساعت کاری نانوایی ها گفت: در ایام ماه مبارک رمضان همه نانوایی های به مانند قبل فعال هستند و تنها در ساعات ابتدایی صبح به دلیل کم بودن مشتری، میزان پخت نان کاهش می یابد اما از ساعت ۱۴ تا پس از افطار فعال می باشند.

رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان اشکذر با تاکید بر اینکه نان قوت غالب مردم است و باید بیش از گذشته در زمینه کیفیت و کمیت نان و محصولی مرغوب و مناسب به مردم تلاش و دغدغه داشته باشیم، بیان داشت:بیش از50 واحد نانوایی در این شهرستان فعالیت دارند.

وی با اشاره به اینکه هرچند طی دو سال گذشته افزایش قیمت نان نداشتیم ولی با متخلفان این واحدهای صنفی برابر قانون برخورد می‌شود گفت: بازرسین این اداره با هرگونه تخلف از جمله عرضه نان بی کیفیت و یا کم فروشی برخورد خواهد شد.

فلاح در پایان خاطر نشان کرد:در صورت بروز هرگونه تخلف یا شکایت، مردم می توانند با شماره تلفن ۱۲۴، ویا تلفن32727850 تماس بگیرند تا به سرعت مورد پیگیری و نتیجه اعلام گردد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/YVKDy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec