اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

تکمیل ساختمان مرکز فنی حرفه‌ای شهرستان توسط خیر اشکذری

شناسه خبر : 87756 | تاریخ انتشار : : 17 دی 1398 - 12:59 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ هادی نسب فرماندار اشکذر به همراه احمد زارع پور نماینده خانواده زارع‌پور اشکذری و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان اشکذر از ساختمان نیمه تمام مرکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان؛ واقع در بلوار وحدت بازدید کرد. در بازدید فرماندار با بیان […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ هادی نسب فرماندار اشکذر به همراه احمد زارع پور نماینده خانواده زارع‌پور اشکذری و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان اشکذر از ساختمان نیمه تمام مرکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان؛ واقع در بلوار وحدت بازدید کرد.

در بازدید فرماندار با بیان اینکه مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای یکی از مراکز مهم در زمینه مهارت آموزی کارآموزان است گفت: بیش از یک دهه از نیمه تمام ماندن ساختمان مرکز فنی و حرفه ای شهرستان می گذرد و نداشتن ساختمان مرکزی مستقل در سطح شهرستان اشکذر برگزاری کلاس‌های این مرکز را تحت تاثیر قرار داده است.

هادی‌نسب در ادامه اظهار داشت: با پیشنهاد و مشارکت خانواده زارع‌پور اشکذری در خصوص تکمیل این مرکز؛ فرمانداری این آمادگی را دارد تا مسائل و مشکلاتی که در این راستا وجود دارد را مرتفع نماید؛ به امید اینکه در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این مرکز باشیم.

وی ادامه داد: کلیه نکات فنی مرتبط با این ساختمان از جمله مساحت کل، زیربنا و نقشه های داخلی مرتبط با مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان خواهد بود که بزودی و در نشست مشترک فرمانداری، نماینده خانواده خیر، مدیران استانی و شهرستانی این مرکز تفاهم نامه‌ای را در جهت تسریع روند کار به امضا خواهیم رساند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/X0wwD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec