اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

روزه های آنها ، روزه های ما !

شناسه خبر : 23776 | تاریخ انتشار : : 08 تیر 1393 - 18:28 | ارسال توسط :

ساعت 12 شب ، شب یوم الشک . شبی که همه از هم خبر می گیرند آیا فردا ماه رمضان است ! همه به دنبال دیدن ماهی هستند که اگر دیده شود نور رحمتش آنقدر درخشان است که آلودگی های باطن را پاک خواهد کرد . ناگهان تلفن به صدا در آمد ! این وقت […]

ساعت 12 شب ، شب یوم الشک . شبی که همه از هم خبر می گیرند آیا فردا ماه رمضان است ! همه به دنبال دیدن ماهی هستند که اگر دیده شود نور رحمتش آنقدر درخشان است که آلودگی های باطن را پاک خواهد کرد . ناگهان تلفن به صدا در آمد ! این وقت شب ! فرزند شهید احمدی پشت خط بود ! گفت همین الآن می خواهم شما را ببینم ! گفتم به چه مناسبت ؟ گفت نامه ای از پدر شهیدم دارم که می خواهم بدهم به بچه های شهیدان اهل قلم ! همت کرد و در همان نیمه شب نامه را آورد ! نامه را برایم خواند تا رسید به اینجای نامه  شهید که(( ما باید خودمان را بسازیم و با هوای نفس بجنگیم تا شیطان را شکست بدهیم این نمیشود مگر با عباداتی نظیر نماز وروزه …. ))شهید حیدر احمدی در این نامه سفارش ویژه ای کرده بود به “بهره بردن از فیض بزرگ این ماه عظیم…” آن شب ماه رویت نشد ولی این کلمات شهید احمدی مثل ماه شب چهارده راهمان را روشن می کرد تا با غفلت از کنار ماه خدا رد نشویم گفتیم تبریک ورود به این ماهمان همین چند خط نامه شهید باشد :

شهید قاسم حاتمی

((شماها که در نماز جمعه ها شرکت می کنید و سعادت آنرا هم دارید که  شرکت بکنید برای پیروزی رزمندگان اسلام و سلامتی امام و سلامتی همه رزمندگان دعا کنید …. به همه ی شما و به خصوص به فاطمه می گویم که از مطالعه وخواندن کتاب غافل نشوید و در این جهت از سرور گرامی آقای رضای خودمان کمک بگیرید زیرا فرمان امام است که باید همه یاد بگیرند ! و در آخر توصیه می کنم که از طرف اینجانب ناراحت نباشید و امیدوارم کسانی که می توانند و توانایی دارند و عذری ندارند در این ماه مبارک رمضان ، ماه خدا روزه بگیرند … زیرا ما باید خودمان را بسازیم و با هوای نفس بجنگیم تا شیطان را شکست بدهیم این نمی شود مگر با عباداتی نظیر نماز و روزه ! بیچاره است کسی که نماز نخواند و روزه ی خود را نگیرد ! ان شا الله ما از فیض بزرگ این ماه عظیم بهره ببریم و شیطان ما را نفریبد ….[24/3/1362] ))

آخر نامه تاریخ نامه را که دیدم خرداد ماه 62 با خود گفتم گرمای خرداد و تیر ماه اهواز و جبهه ها کجا ؟و روزه زیر کولر های آن چنانی ما کجا؟!!

منبع : وبلاگ آب و آتش

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/eBqZJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec