اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

روزهای آخر لیگ برتر استان یزد روزهای سرنوشت‌ساز برای 5 تیم بالای جدول بود/فوتبال اشکذر نیاز به حمایت مسئولان ارشد و صنایع مستقر در شهرستان دارد

شناسه خبر : 80616 | تاریخ انتشار : : 17 فروردین 1398 - 12:42 | ارسال توسط :

اشکذر خبر: علی‌محمد دهقانی اشکذری سرمربی موفق میرک کیش مهریز که در سال 97 هم‌زمان جایگاه دومی جدول در لیگ برتر استان یزد و مقام سومی در لیگ امید استان در را برای مهریزی‌ها به ارمغان آورد؛ در نظرسنجی بهترین سرمربی لیگ برتر استان یزد در کانال فوتبال استان از دیدگاه مخاطبان با اختلاف اندک […]

اشکذر خبر: علی‌محمد دهقانی اشکذری سرمربی موفق میرک کیش مهریز که در سال 97 هم‌زمان جایگاه دومی جدول در لیگ برتر استان یزد و مقام سومی در لیگ امید استان در را برای مهریزی‌ها به ارمغان آورد؛ در نظرسنجی بهترین سرمربی لیگ برتر استان یزد در کانال فوتبال استان از دیدگاه مخاطبان با اختلاف اندک از نفر اول به‌عنوان دومین سرمربی لیگ برتر استان اعلام شد.

وی که متولد 1353 متاهل و دارای 3 فرزند است، سابقه بازی در تیم‌های هلال‌احمر اشکذر، شهرداری یزد، شهرداری تفت، یزد کیسه، مقاومت بسیج یزد، امید استقامت یزد، امید صنایع یزد، جوانان و نوجوانان منتخب شهرستان، امید منتخب استان یزد را دارد.

در ادامه مصاحبه با این سرمربی خوش آتیه شهرستان اشکذر را می‌خوانید:

 

از سوابق مربیگری خودتان بفرمایید؟

شروع مربیگری بنده از سال 1378 با اخذ مدرک مربیگری بود و مربیگری در لیگ برتر استان یزد را از سال ۸۴ با تیم هلال‌احمر اشکذر آغاز کردم؛ همچنین سابقه مربیگری در رده سنی نوجوانان، جوانان و امید شهرستان اشکذر و بزرگ‌سالان هلال‌احمر ابراهیم‌آباد، شمسی، شهرداری اشکذر، فرانتک اشکذر و میرک کیش مهریز (سال ۹۰ و ۹۷) را دارم.

 

از ابتدای فصل لیگ فوتبال برتر استان در سال 97 چه هدفی را دنبال می‌کردید؟

تشکیل یک تیم منسجم و خوب که بتوانیم از فوتبال مهریز دفاع کنم و در جدول جایگاه مناسبی داشته باشیم.

تیم امید میرک کیش مهریز

تیم امید میرک کیش مهریز

نظرتان درباره عملکرد این فصل تیم میرک کیش مهریز و لیگ استان چیست؟

خوشبختانه تیم میرک کیش مهریز در لیگ استان خوب کار کردیم و تلاش کردیم که یک تیم موفق باشیم که خدا را شکر باهمت کادر فنی و بازیکنان و حمایت آقای مهندس زارع مدیرعامل این باشگاه به این هدف رسیدیم و اگر بیشتر تمرکز و تلاش کرده بودیم قطعا قهرمان لیگ برتر فوتبال استان بودیم.

از نشانه‌های پویا بودن لیگ برتر فوتبال استان یزد در سال 97 این بود که نتایج روزهای آخر حساس بود و 5 تیم بالای جدول تا روز آخر برای قهرمانی و سه تیم پایین جدول برای سقوط از جدول تلاش می‌کردند.

شرایط فوتبال مهریز را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

فوتبال مهریز هم از نظر استعداد فنی و هم از نظر فیزیک بدنی شرایط خیلی خوبی دارد و مهریز دارای یک لیگ داخلی متشکل از ۹ تیم است که نشان از فعال بودن فوتبال در شهرستان مهریز می‌باشد؛ به نظر بنده با حمایت بیشتر به‌ویژه سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی مناسب بر روی رده‌های پایه فوتبال مهریز مطمئن باشید در آینده خبرهای خوبی از فوتبال مهریز شنیده می‌شود.

 

نظرتان درباره فوتبال اشکذر چیست؟

فوتبال اشکذر نیز دارای استعدادهای فراوانی است که در سنین پایه خوشبختانه چند سالی است توسط باشگاه یاران اشکذر فعالیت‌های که یکی از نتایج آن کسب مقام سومی این تیم در سال 97 در استان بود انجام ‌شد که در آینده‌ای نزدیک حاصل چندین سال تلاش در شهر اشکذر به ثمر می‌رسد؛ البته اگر مسئولان ارشد شهرستان، شرکت‌ها و صنایعی که در این شهرستان مستقر هستند حمایت بیشتری انجام دهند این شهرستان به‌ویژه در روستاها و بخش‌های دیگر مانند ابراهیم‌آباد، بندرآباد، شمسی، شرف‌آباد و دیگر توابع استعدادهای خیلی خوبی دارند؛ اگر برنامه‌ریزی شود در آینده شهرستان اشکذر می‌تواند چند نماینده در لیگ‌های مختلف استان داشته باشد و فوتبال پویا و بهتری را به نمایش بگذارد.

 

برنامه‌تان برای سال آینده چیست؟

در حال حاضر صحبتی با باشگاه میرک کیش مهریز شده و قرار است در سال جاری جلسه داشته باشیم و برای ادامه کار تصمیم‌گیری کنیم.

 

مطلب آخر:

از مدیریت باشگاه میرک کیش مهریز آقای مهندس زارع، کادر فنی و بازیکنان و مدیریت تیم و نیز آقای محمدی ریاست محترم اداره ورزش جوانان شهرستان مهریز از تلاش و حمایتشان برای کسب نتایج بهتر در لیگ برتر استان یزد تشکر می‌کنم.

همچنین در پایان از عوامل سایت اشکذرنیوز تشکر می‌کنم که همیشه حامی ورزشکاران و مربیان و کسانی که در حوزه ورزش فعالیت می‌کنند هستند و برای همه دوستان سالی پر از خوشحالی و تندرستی آرزومند هستم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/3v2hy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124