اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

روابط عمومی مخابرات منطقه یزد در جایگاه نخست کشوری

شناسه خبر : 92792 | تاریخ انتشار : : 01 مرداد 1399 - 12:18 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران بر پایه عملکرد شاخص های استراتژیک روابط عمومی های مناطق مخابراتی در سه ماهه نخست سال جاری ، روابط عمومی مخابرات منطقه یزد رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داد. بر اساس این ارزیابی […]

به گزارش اشکذر خبر، بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران بر پایه عملکرد شاخص های استراتژیک روابط عمومی های مناطق مخابراتی در سه ماهه نخست سال جاری ، روابط عمومی مخابرات منطقه یزد رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داد.
بر اساس این ارزیابی روابط عمومی مخابرات منطقه یزد با کسب امتیازات لازم در شاخص های: برنامه های تولید و انتشار آثار رسانه ای ، برنامه طراحی و پیاده سازی عناصر برند، برنامه شرکت در همایش ها و نمایشگاه های داخلی و خارجی ، همکاری درون گروهی در ارسال اطلاعات استراتژیک و امتیاز مدیریتی بر اساس مشارکت در تمامی برنامه ها موفق به کسب رتبه اول کشوری در بین روابط عمومی های مناطق مخابرات ایران شد.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در نامه ای ضمن اعلام این خبر،اقدامات انجام شده از سوی روابط عمومی مخابرات منطقه یزد در جهت تحقق اهداف شاخص ها را ستود و برای حفظ رتبه و امتیاز شاخص های تعیین شده اظهار امیدواری کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/PxAmy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec