اشکذر خبر


مرهمی بر زخم کم‌آبی و دومینوی آلایندگی

شناسه خبر : 102559 | تاریخ انتشار : : ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷ | ارسال توسط :

فرماندار اشکذر در جریان بازدید از یک واحد تولیدی مواد غذایی حمایت تمام قد مسئولان از صنایع‌ پاک و کم‌آبخواه را مرهمی بر زخم کم‌آبی و دومینوی آلایندگی قلمداد و خاطرنشان کرد: سازش با کم‌آبی و توقف دومینوی آلایندگی نیازمند اجماع کلان مدیریتی است و مدیریت ارشد شهرستان اشکذر ضمن مخالفت با احداث صنایع جدید آلاینده از صنایع پاک و کم آبخواه حمایت خواهد کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، به منظور پشتیبانی و مانع‌زدایی از صنایع پاک و کم آبخواه، از یک واحد تولیدی موادغذایی بازدید و تصمیماتی در راستای رفع مشکلات و تسریع در عملیات اجرایی این واحد تولیدی اتخاذ کرد.

فرماندار اشکذر در جریان این بازدید حمایت تمام قد مسئولان از صنایع پاک و کم آبخواه را مرهمی بر زخم کم‌آبی و دومینوی آلایندگی قلمداد و خاطرنشان کرد: سازش با کم‌آبی و توقف دومینوی آلایندگی نیازمند اجماع کلان مدیریتی است و مدیریت ارشد شهرستان اشکذر ضمن مخالفت با احداث صنایع جدید آلاینده از صنایع پاک و کم آبخواه حمایت خواهد کرد.

گفتنی است؛ در جریان این بازدید مشکلات و مسائل مربوط به زیرساخت‌های موردنیاز آب و برق و همچنین تسهیلات کمکی مورد بررسی قرار گرفت و تمهیداتی اندیشیده شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/COPuI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *