اشکذر خبر

+گزارش تصویری

رئیس جمعیت هلال احمر اشکذر بر نقش آموزش‌های میدانی در آگاهی بخشی به عموم تاکید کرد

شناسه خبر : 101225 | تاریخ انتشار : : ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰ | ارسال توسط :

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر بر نقش آموزش‌های میدانی و حضور مستمر در صحنه بر آگاهی بخشی به عموم در برخورد با حوادث تاکید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ سید کاظم بزاز زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر از تداوم آموزش‌های میدانی و حضور مستمر در صحنه در این شهرستان خبر داد و گفت: آموزش‌های میدانی نقش بسزایی در آگاهی بخشی به عموم در برخورد با حوادث دارد.

بزاز زاده از حضور پرتوان تیم عملیاتی و آموزشی امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر به همراه داوطلبین خانه هلال شهدای ۱۷ آذر شمسی در گردهمایی طبیعت گردان اداره ورزش و جوانان این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: همزمان با برگزاری تور طبیعت گردی خانوادگی اداره ورزش و جوانان اشکذر یک تیم عملیاتی امداد و نجات و مربی آموزشی جمعیت هلال احمر به همراه داوطبین خانه هلال شهدای ۱۷ آذر شمسی با استقرار در منطقه کویری ضمن پوشش امدادی، به آموزش‌ کمک‌های اولیه (احیای قلبی و ریوی، اورژانس‌های محیطی نظیر گزیدگی مار و عقرب و حشرات و …) جهت یابی در شب، برپایی چادر و … پرداختند.

وی خاطر نشان کرد: خانه هلال شهدای ۱۷ آذر شمسی با مسئولیت خانم فروغی زاده و رویکرد امداد و نجات در ارتقاء آموزش امداد و نجات در شهرستان اشکذر سهم بسزائی داشته است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Q463Z

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *