اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دیدار کتابداران با امام جمعه اشکذر همزمان با هفته کتاب

شناسه خبر : 68652 | تاریخ انتشار : : 22 آبان 1396 - 22:58 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر, حجت الاسلام طالبیان در این دیدار ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی از متولیان عرصه کتاب و کتابخوانی خصوصا کتابداران تقدیر و تشکر کرد و گفت: بالندگی و توسعه یک جامعه در گروه مطالعه کتاب و اهمیت به کتابخوانی است. […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر, حجت الاسلام طالبیان در این دیدار ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی از متولیان عرصه کتاب و کتابخوانی خصوصا کتابداران تقدیر و تشکر کرد و گفت: بالندگی و توسعه یک جامعه در گروه مطالعه کتاب و اهمیت به کتابخوانی است.

وی تلاش در جهت ترویج فرهنگ مطالعه در بین نوجوانان وجوانان را با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری بسیار حائز اهمیت خواند و افزود: اگر بخواهیم به ارزشهای علمی برسیم باید با کتاب ارتباط عالی داشته باشیم.

وی ادامه داد: بایستی فضای کتابخانه های عمومی برای مردم بویژه جوانان و نوجوانان جذابیت داشته باشد و با استفاده از کتابهای مذهبی و اعتقادی  در بالابردن اعتقادات جوانان اهتمام ورزیده و هرگونه کتابی را در اختیار مردم قرار ندهیم.

در پایان این دیدار, ولی الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان, ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی به بیان گزارش مفصلی از مسائل و مشکلات کتابخانه ها و تشریح برنامه های هفته کتاب پرداخت و گفت: در این شهرستان ۶ کتابخانه عمومی فعال می باشد و 100هزار جلد کتاب در کتابخانه های عمومی شهرستان موجود می با توجه به فعالیت10کتابدار در کتابخانه های عمومی نزدیک به ۲۰۰۰ نفر در کتابخانه ها عضو می باشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/BMra6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124