اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

ديدار مديرعامل شركت مخابرات استان با فرماندار اشكذر

شناسه خبر : 28085 | تاریخ انتشار : : 06 اسفند 1392 - 20:25 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، مديرعامل شركت مخابرات استان روز دوشنبه با فرماندار اين شهرستان ديدار و گفتگو كرد. فرماندار اشكذر در اين ديدار اظهار داشت: شركت مخابرات استان همواره در دولت هاي مختلف سرآمد و پيش رو در خدمت رساني به شهروندان بوده است. “محمدعلي شاه حسيني” با تاكيد بر بومي سازي انتخاب مديران شهرستان […]

به گزارش اشکذر نیوز، مديرعامل شركت مخابرات استان روز دوشنبه با فرماندار اين شهرستان ديدار و گفتگو كرد.

فرماندار اشكذر در اين ديدار اظهار داشت: شركت مخابرات استان همواره در دولت هاي مختلف سرآمد و پيش رو در خدمت رساني به شهروندان بوده است.

“محمدعلي شاه حسيني” با تاكيد بر بومي سازي انتخاب مديران شهرستان تصريح كرد: يكي از خواسته هاي مردم استفاده از اين ظرفيت و بهره گيري از نيروهاي توانمند شهرستان است.

اين مقام مسئول تقويت آنتن دهي در برخي از روستاهاي بخش خضرآباد را خواستار شد و گفت: در موارد ضروري ضعف آنتن دهي باعث بروز نارضايتي در بين اهالي برخي از روستاها شده است.

فرماندار اشكذر سرقت كابل و سيم هاي مسير ارتباطي واحدهاي توليدي مركز شهرستان را موجب اختلال در عملكرد شركت ها عنوان كرد و گفت: در اين راستا پيگيري دستگاه قضايي،شركت مخابرات استان و نيروي انتظامي در شناسايي و برخورد با عوامل آن امري ضروري است.

“مهدي مقوم” نيز در اين ديدار ضمن تبريك انتصاب فرماندار جديد شهرستان اظهار داشت: تجربه مديريتي، توان فني و توان مديريتي از فاكتورهاي مهم انتخاب مديران در شركت مخابرات استان است.

مديرعامل شركت مخابرات استان با اشاره به خسارات وارد شده توسط سارقان سيم و كابل هاي اين شركت در برخي از شهرستان تصريح كرد: با هماهنگي دستگاه قضايي و نيروهاي انتظامي با عوامل سرقت سيم و كابل هاي ارتباطي برخورد جدي خواهد شد.

منبع: روابط عمومي فرمانداري اشكذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ados5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec