اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز 98 شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 79795 | تاریخ انتشار : : 30 بهمن 1397 - 18:37 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرخبر، فرماندار اشکذر در دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان که با حضور دستگاه های ذیربط برگزار شد بر برگزاری جلسات داخلی توسط مسئولان هریک از کمیته های شهرستانی ستاد جهت تقسیم کار و انجام هر چه بهتر امور مربوط به خدمات سفر نوروز 98 تاکید کرد. محمدعلی شاه حسینی گفت: […]

به گزارش اشکذرخبر، فرماندار اشکذر در دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان که با حضور دستگاه های ذیربط برگزار شد بر برگزاری جلسات داخلی توسط مسئولان هریک از کمیته های شهرستانی ستاد جهت تقسیم کار و انجام هر چه بهتر امور مربوط به خدمات سفر نوروز 98 تاکید کرد.

محمدعلی شاه حسینی گفت: دستگاه های خدمت رسان باید آمادگی لازم را در مواجهه با حوادث احتمالی ایام نوروز از جمله بارش باران داشته باشند و تمهیدات لازم در این زمینه را اتخاذ نمایند.

وی با بیان اینکه شهرستان اشکذر به عنوان یکی از ورودی های مهم استان به شمار می رود، عنوان کرد: شایسته است دستگاه ها با دقت و ظرافت خاصی اقدامات مرتبط با کمیته خود را انجام دهند و این امر مستلزم همکاری بین بخشی همه دستگاه ذیربط است.

رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان اشکذر از مسئولان هریک از کمیته های ستاد درخواست کرد تا هفته اول اسفند ماه نسبت به ارسال لیست کشیک نوروزی دستگاه خود به دبیرخانه این ستاد اقدام نمایند.

تشدید گشت های نظارتی از صنوف و رستوران های بین راهی شهرستان جهت کنترل قیمت ها و رعایت نکات بهداشتی، تامین تجهیزات ضروری مدارس جهت اسکان مسافران، دایر بودن مراکز بهداشتی و درمانی به صورت شبانه و روزی در جهت ارائه خدمات ، تهیه نقشه گردشگری شهرستان و نصب بنرجاذبه های گردشگری توسط شهرداری و با محوریت کمیته اطلاع رسانی ستاد اجرایی خدمات سفر، لزوم برنامه ریزی برای اجرای برنامه های فرهنگی شاد و متنوع برای مسافران و نظافت معابر اصلی سطح شهر از جمله محورهای دیگری بود که فرماندار اشکذر به آن اشاره کرد.

منبع:روابط عمومی فرمانداری اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9wMtT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124