امام جمعه خضرآباد با بیان اینکه خانواده معظم شهدا چشم و چراغ ملت هستند؛ گفت: بسیاری از پدران و مادران شهدا در دوران کهولت هستند و فرزندان شهدا نیز برای اشتغال با مشکل روبرو هستند که باید برای خدمت به آنان از سوی مسئولان توجه بیشتری صورت گیرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد جامع روستای شرب العین با گرامیداشت سالروز تشکیل بنیاد شهید گفت: این نهاد در ۲۲ اسفند سال ۱۳۵۸ به فرمان حضرت امام خمینی(ره) تاسیس شد و همواره در راه خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران تلاش کرده است.

غالبی با بیان اینکه خانواده معظم شهدا چشم و چراغ ملت هستند و باید برخی کاستی‌ها در خدمت رسانی به آنان رفع گردد؛ گفت: بسیاری از پدران و مادران شهدا در دوران کهولت هستند و فرزندان شهدا نیز برای اشتغال با مشکل روبرو هستند که باید برای خدمت به آنان از سوی مسئولان توجه بیشتری صورت گیرد.

وی با بیان اینکه مسمومیت دانش آموزان بار دیگر چهره واقعی دشمنان را نمایان کرد، خاطرنشان کرد: این کار غیر انسانی نشان داد که دشمنان نظام اسلامی برای رسیدن به اهداف شوم خود از هر ابزاری استفاده می کنند و پایبند به هیچ ارزش انسانی نیستند.

امام جمعه بخش خضرآباد با گرامیداشت سی‌امین سالروز تاسیس کانون فرهنگی‌هنری مساجد تصریح کرد: مسجدها سنگر و مرکز کارهای فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و مرکز تربیت نیروهای انسانی با اخلاص، با بصیرت و توانمند است و ضرورت دارد زمینه استفاده از مسجدها بیش از پیش فراهم شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wLLkZ