اشکذر خبر

رئیس کمیته امداد امام خمینی خبر داد:

حمایت از ایتام تنها با ۵۰ هزار تومان

شناسه خبر : 109760 | تاریخ انتشار : : ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰ | ارسال توسط :

مسئول کمیته امداد امام خمینی از برگزاری طرح اکرام ایتام در شهرستان اشکذر خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد علی کریمی رئیس کمیته امداد شهرستان اشکذر با تسلیت ایام ماه محرم و تعزیت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از اجرای طرح حامیان اکرام ایتام خبر در این شهرستان خبر داد.

کریمی با اشاره به روحیه خیری شهروندان اشکذری در مناطق مختلف این شهرستان گفت: مردم شهرستان اشکذر طی دوره های مختلف و مناسبت های ملی و مذهبی نشان داده اند که دارای روحیه نوع دوستی ممتاز و ویژه نسبت به سایر نقاط استان یزد هستند که همین امر موجب برجسته شدن این شهرستان در عرصه ملی شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در ادامه با اشاره به برگزاری طرح حمایت از ایتام در ماه محرم با حداقل مبلغ ۵۰ هزار تومان گفت: شهروندانی که مایل به مشارکت در این طرح هستند میتوانند با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۰۹۱۳۳۷۳۳۴۷۷ و یا واریز کمک های نقدی خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۱۲۶۵۹ اقدام نمایند.

این مقام مسئول همچنین با اشاره با اشاره برگزاری مراسم عاشورای حسینی در حسینیه سفید اشکذر گفت: جهت تسهیل مشارکت شهروندان در این امر نیکو خداپسندانه کمیته امداد اشکذر خمیه ای را با این عنوان در جوار حسینیه سفید اشکذر دایر نموده است و عزاداران خامس آل عبا می توانند با مراجعه به این خیمه نذورات و کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به پرسنل این نهاد انقلابی تحویل دهند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/KuIXa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *