• کد خبر: 92690
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 28 تیر 1399 - 01:14
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  خطیب نماز جمعه اشکذر: شرایط اقتصادی کشور بسیار نامطلوب است، مردم از نمایندگان مجلس انتظار دارند با نظارت و مصوب نمودن قانون هایی در راستای بهبود اقتصاد کشور، این شرایط را حل و فصل نمایند.

  به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به نزدیکی سالروز شهادت امام جواد علیه السلام اشاره کرد و افزود: دوران امامت ‏آن حضرت با دو نفر از خلفاى ستم پیشه عباسى یعنی مأمون و معتصم مقارن بود اما با این حال امام جواد(ع) در راه نشر احکام اسلام و آموزش و پرورش و شناساندن مکتب و مذهب جعفری و تربیت شاگردان و اصحاب گرانقدر خود، تلاش‌های قابل توجهی در طول دوران عمر با برکت خود داشت.

  “حجت الاسلام والمسلمین طالبیان” با ببان فضیلت های ماه ذی الحجه، تصریح کرد: وجود دو عید مهم اسلامی عید قربان (عید اضحی) و عید غدیر (عید ولایت) و روز ˈعرفهˈ و خاطره دعای عجیب و بسیار گرانبهای امام حسین (ع) در عرفات، شکوه و عظمت خاصی به این ماه بخشیده، و سزاوار است همه مومنان از فضای آکنده از معنویت این ماه غافل نشوند و در خودسازی و تهذیب نفس بکوشند.

  خطیب نماز جمعه اشکذر در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه به سخنان اخیر مقام معظم رهبری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز کشور در زمینه های گوناگونی دچار مشکل است که باید مجلس جدید با تلاش بی وقفه خود آنها را حل و فصل کند.

  وی ادامه داد: شرایط اقتصادی کشور بسیار نامطلوب است به طوری که همه شاهد افزایش بی وقفه نرخ ارز هستیم و دولت نیز حتی به روی خود هم نمی آورد، مردم از نمایندگان مجلس انتظار دارند با نظارت و مصوب نمودن قانون هایی در راستای بهبود اقتصاد کشور، این شرایط را حل و فصل نمایند.

  طالبیان با اشاره به بالارفتن سن ازدواج و درصد بیکاری جوانان، افزود: اگر دولت زمینه را برای مسکن سازی فراهم می کرد بسیاری از مشکلات کشور از جمله اشتغال جوانان حل و فصل می شد که متاسفانه حرکتی از سمت دولتمردان مشاهده نکردیم، اما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی می‌توانند با تعیین ساز و کاری مناسب برای برپایی ازدواج آسان و حل مشکلات اشتغال جوانان این مشکلات را مرتفع کنند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/gI1SJ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *