• کد خبر: 85860
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 19 آبان 1398 - 02:14
  معاون فرماندار شهرستان اشکذر اعلام کرد
  با برنامه‌ریزی‌های دقیق؛ شاهد حضور حداکثری دولتمردان در شهرستان اشکذر خواهیم بود؛ به‌طوریکه شهرستان اشکذر یکی از شهرستان‌های موفق در این مورد میباشد.

  به گزارش اشکذر؛ مصطفی پوردهقان معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان اشکذر با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان یزد گفت: در این دوره از سفر رئیس جمهور به یزد؛ شهرستان اشکذر نیز به میزبانی برخی از دولتمردان ایرانِ اسلامی مفتخر شده است.

  وی حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزیر نفت را در شهرستان اشکذر قطعی دانست و گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده؛ قرار است تا وزیر بهداشت، درمان و علوم پزشکی برای افتتاح درمانگاه صدرآباد و همچنین وزیر نفت به همراه رئیس شرکت ملی گاز برای افتتاح یک پروژه گاز رسانی در بخش خضرآباد شهرستان اشکذر حضور یافته و پروژه‌های مشخص شده را افتتاح کنند.

  پوردهقان به حضور حجه‌الاسلام علی یونسی مشاور رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی؛ در شهرستان اشکذر به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور؛ اشاره و گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده؛ پس از مراسم استقبال از یونسی در گلزار شهدای اشکذر؛ مجموعه ورزشی کوثر توسط یونسی افتتاح و سپس جلسه شورای اداری در فرمانداری این شهرستان با حضور وی تشکیل میگردد.

  معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان اشکذر از تهیه درخواست‌های کتبی در زمینه پروژه‌های مختلف از سوی هادی‌نسب فرماندار این شهرستان اشاره کرد و گفت: درخواست بودجه برای پروژه‌های نیمه تمام مانند: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و همچنین ایجاد مرکز فنی‌وحرفه‌ای و غیره از رئیس جمهور، احیای قنوات روستائی بویژه قنوات بخش خضر‌آباد، تشکیل صندوق حمایت از کشاورزان شهرستان اشکذر و ایجاد اداره تعاون روستائی از جمله مواردی است که به طور کتبی از حجتی وزیر جهاد و کشاورزی؛ با توجه به اینکه شهرستان اشکذر به عنوان قطب کشاورزی استان یزد درخواست شده است.

  وی به درخواست تجهیز لوازم و تجهیزات پزشکی و همچنین تامین نیروی انسانی بیمارستان ۱۵۰ تختی حضرت زینب کبری (س) از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه ساخت این بیمارستان بدون کمک دولت و به صورت خیری در حال ساخت است؛ لازم بود تا درخواست تجهیز وسائل بیمارستانی و منابع انسانی آن مطرح شود.

  پوردهقان همچنین از مطرح شدن درخواست کمک برای تاسیسلت و تکمیل پروژه درمانگاه حضرت ابوالفضل این شهرستان اشاره و گفت: امیدواریم با موافقت دولت و وزرای مربوطه گامی مهم در پیشبرد شهرستان اشکذر برداشته شود.

  وی از افتتاح کشتارگاه صنعتی به صورت ویدئو کنفرانس خبر داد و گفت: در مجموع و با برنامه‌ریزی‌های دقیق؛ موفق شدیم تا حضور حداکثری دولتمردان را در شهرستان اشکذر بزنیم به طوریکه شهرستان اشکذر یکی از شهرستان‌های موفق در این مورد به شمار می‌آید.

  خاطر نشان میگردد؛ بهسازی ایستگاه راه آهن و دسترسی آسان به این ایستگاه، تخصیص اعتبار برای مبارزه با آفات کشاورزی و تعریض جاده خضرآباد از جمله مواردی است که به صورت کتبی از دولتمردان درخواست شده است.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/mjSwo

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *