به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، امام‌جمعه بخش خضرآباد با اشاره به روند مذاکرات ايران با گروه 5+1، گفت: ايران توانسته به دنيا ثابت کند که حربه زنگ‌زده تحريم کارآئي ندارد و ايران اهل حق و منطق است و استکبار جهانی به سرکردگي آمريکا بايد بداند که با زبان زور با ملت شجاع و […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، امام‌جمعه بخش خضرآباد با اشاره به روند مذاکرات ايران با گروه 5+1، گفت: ايران توانسته به دنيا ثابت کند که حربه زنگ‌زده تحريم کارآئي ندارد و ايران اهل حق و منطق است و استکبار جهانی به سرکردگي آمريکا بايد بداند که با زبان زور با ملت شجاع و فهیم ايران نمی‌تواند سخن بگويد.

وي يادآور شد مسئولان نيز نبايد مسائل داخلي و اقتصاد مقاومتي را با مذاکرات گره بزنند بلکه بايد همچنان در برابر تحریم‌ها و تهديدهاي دشمنان به کار و تلاش خود ادامه دهند.
حجت‌الاسلام غالبي در آستانه ورود به سال جديد از همه مردم خواست هم چنان‌که به خانه‌تکانی می‌پردازند و منازل خود را غبارروبي می‌کنند قلوب خود را از کینه‌ها و عداوت‌ها غبارروبي کنند.

وي از آحاد مردم خواست تا فقرا و مستضعفان را هم همانند خانواده خود بدانند و هرچه که در توان دارند براي ياري آن‌ها دريغ نکنند و مستمندان جامعه را به‌طور آبرومندانه کمک نمايند.
امام‌جمعه بخش خضرآباد با اشاره به 15 اسفند روز درختکاري ضمن اشاره به احاديث معصومين در خصوص درختکاري گفت: همه بايد اين فرهنگ زيبا را عملي کنند

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/b8sJP