اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

جوکار:متاسفانه نمی‌دانیم درآمد معادن استان یزد کجا هزینه می‌شود

شناسه خبر : 28511 | تاریخ انتشار : : 25 اسفند 1392 - 18:58 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، رئیس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: اینکه عده‌ای از معادن استان یزد بهره‌برداری کنند و یک سری دخمه‌های خشک و بی روح جای بگذارند چه ارزشی برای استان دارد، متأسفانه در قبال استفاده از این معادن فضای سبزی ایجاد نکرده و هیچ سودی برای استان قائل نمی‌شوند که این موضوع قابل […]

به گزارش اشکذر نیوز، رئیس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: اینکه عده‌ای از معادن استان یزد بهره‌برداری کنند و یک سری دخمه‌های خشک و بی روح جای بگذارند چه ارزشی برای استان دارد، متأسفانه در قبال استفاده از این معادن فضای سبزی ایجاد نکرده و هیچ سودی برای استان قائل نمی‌شوند که این موضوع قابل قبول نیست.

محمدصالح جوکار نماینده یزد درمجلس از نحوه هزینه درآمد معادن استان یزد انتقاد کرد و گفت: متأسفانه نمی‌دانیم درآمدهای معادن استان یزد کجا هزینه می‌شود!

وی افزود: در بحث تحقیق و تفحص از صنعت فولاد که مطرح است این موضوع را بررسی خواهیم کرد که درآمدهای معادن استان یزد کجا هزینه می‌شود.

جوکار تاکید کرد: اینکه عده‌ای از معادن استان یزد بهره‌برداری کنند و یک سری دخمه‌های خشک و بی روح جای بگذارند چه ارزشی برای استان دارد، متأسفانه در قبال استفاده از این معادن فضای سبزی ایجاد نکرده و هیچ سودی برای استان قائل نمی‌شوند که این موضوع قابل قبول نیست.

نماینده مردم یزد در مجلس خاطرنشان کرد: هر چند معادن استان به بخش خصوصی واگذار شده ولی بخش نظارت بر نحوه عملکرد آنها مشکل دارد./

منبع: پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/yhSWK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124