• کد خبر: 37599
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 9 اسفند 1393 - 17:01
  جلسه هم‌اندیشی پیرامون توسعه فعالیت‌های خانه قرآن گل نرجس روستای بندر آباد شهرستان اشکذر با حضور مسئولان محلی برگزار شد.

  این جلسه با حضور حجت‌الاسلام محمد پور قیومی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر، علی‌محمد اسماعیلی کارشناس امور قرآنی اداره و امام جماعت مسجد صاحب‌الزمان (عج) روستای بندر آباد رستاق، رئیس شورای اسلامی روستا، مسئول خانه قرآنی گل نرجس و یکی از مربیان قرآن در محل این خانه قرآنی برگزار شد.

  حجت‌الاسلام محمد پور قیومی با تشکر از حضار در مورد برگزاری جلسات مسئولین مؤسسات و خانه‌های قرآنی به‌طور چرخشی در سال آینده و حمایت، نظارت و همکاری با خانه قرآنی و استفاده از نظرات و پیشنهاد‌ها در راستای گسترش فعالیت‌ها و اجرای طرح‌های نهضت قرآن آموزی، تهیه امکانات و برطرف شدن مشکلات و همچنین جذب بیشتر جوانان در برنامه‌های آموزشی قرآن و ارتقاء فرهنگ ناب محمدی (ص) در جامعه، مطالبی را مطرح کرد.

  سپس هریک از حاضرین نظرات و پیشنهاد‌ها خود را در راستای بهره‌مندی بیشتر جوانان و نوجوانان از فرهنگ غنی اسلام و قرآن و امکانات این خانه قرآنی، مطالبی را مطرح نمودند.

  آقای محمدحسین پورشمس رئیس شورای اسلامی نیز در مورد حمایت و کمک مالی نسبت به تأمین نیازها و امکانات خانه قرآنی گل نرجس بندرآباد قول مساعدت و همکاری داد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wxBx7

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *