• کد خبر: 36236
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: جمعه 3 بهمن 1393 - 19:03
  امام جمعه خضرآباد:
  امام جمعه بخش خضرآباد گفت: اجازه مخدوش کردن چهره واقعی اسلام را به احدی نخواهیم داد و دشمنان کور دل اسلام هنوز درک نکرده اند که جسارت به انبیا، اولیا و سایر مقدسات، تاوان سنگین و غیر قابل گذشتی را در پی دارد.

  photo_2015-01-23_19-19-33
  به گزارش اشکذر نیوز، امام جمعه بخش خضرآباد با ابراز انزجار از توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)توسط نشریه فرانسوی گفت: اجازه مخدوش کردن چهره واقعی اسلام را به احدی نخواهیم داد و دشمنان کور دل اسلام هنوز درک نکرده اند که جسارت به انبیا، اولیا و سایر مقدسات، تاوان سنگین و غیر قابل گذشتی را در پی دارد.

   

  حجت‌الاسلام غالبی با گرامیداشت ایام ا…دهه مبارک فجر، ماه بهمن سال 1357 را پر از خاطره تلخ و شیرین برای کسانی که در آن روزها حضور داشتند توصیف کرد و گفت: سرانجام این ماه خون و شهادت منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد و اکنون ما باید حوادث اتفاق افتاده در آن روزها را به نسل‌های آینده منتقل نماییم.
  photo_2015-01-23_19-19-50

  امام‌جمعه بخش خضرآباد با گرامیداشت یاد و خاطره سردار محمدعلی الله دادی، لباس سپاه را لباس شهادت دانست و گفت: این افراد در بیش از سه دهه به‌صورت جان‌برکف همواره از مرزهای ایران اسلامی پاسداری کرده‌اند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/aeYm7

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *