اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

جایگاه نخست پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر در بین سایت‌های خبری استان

شناسه خبر : 95991 | تاریخ انتشار : : 24 دی 1399 - 1:33 | ارسال توسط :

پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر در صدر جدول رتبه بندی سایت‌های خبری استان یزد بالاتر از سایت های خیری یزدآوا و یزدفردا قرار گرفت.

به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از خانه مطبوعات استان یزد؛ اولین گروه از سایت‌های خبری استان یزد توسط معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رتبه بندی شدند.

بنابر این گزارش پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر در صدر جدول رتبه بندی قرار گرفت و در رتبه نخست سایت‌های خبری استان یزد بالاتر از سایت های خیری یزدآوا و یزدفردا قرار گرفت.

محمد خدّادی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ویژگی‌های چهارمین دوره رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری گفت: در این دوره، شیوه‌نامه یکبار بازنگری و نظرات و انتقادات لحاظ شد و شاخص‌ها به نحوی تجمیع و کاربردی شد که تنها اثر رسانه را معنا می‌کند.

خدّادی همچنین یکی از مهم‌ترین بحران‌های رسانه‌ای را عدم ذکر منبع در اطلاعات عنوان کرد و گفت: در رسانه‌ها بسیاری از مطالب منتشر شده منبع ندارند. رعایت اصول خبرنویسی یعنی استاندارد اولیه تولید محتوا؛ نمی‌توان در ارائه اطلاعات ارزش افزوده‌ای به آن نداد.

وی تاکید کرد: همچنین رویکرد تعاملی با مخاطبان کلیدواژه رسانه‌های ماست. از این‌رو، جای مخاطب در رسانه و فرصت دادن به او برای حضور در رسانه از جمله شاخص‌هایی بود که در این دوره رتبه‌بندی لحاظ شد.

منبع: پایگاه خبری معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/NsLgX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124