اشکذر خبر

اما جمعه خضرآباد:

تکرار تصادفات منجر به فوت در جاده مرگ از جمله مشکلات اصلی مردم است

شناسه خبر : 102031 | تاریخ انتشار : : 02 آبان 1400 - 8:42 | ارسال توسط :

امام جمعه بخش خضرآباد تکرار تصادفات منجر به فوت در مسیر جاده یزد _ خضرآباد به کزآب را که به جاده مرگ معروف شده است را از جمله مشکلات اصلی مردم این منطقه برشمرد و علاج واقعی حل مشکل این جاده حادثه خیز تعریض زیرسازی و آسفالت این مسیر دانست.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام حاج شیخ حسین غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه که در مسجد امام زاده سیدکافی (ع) اقامه شد؛ ضمن گرامیداشت میلاد حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و ولادت امام صادق علیه السلام تقویت تعامل بین شیعه و سنی را از مهمترین درس های مکتب جعفری دانست و گفت: وحدت مسلمانان از ضرورت های مهم جهان اسلام است.

غالبی تکرار تصادفات منجر به فوت در مسیر جاده یزد _ خضرآباد به کزآب را که به جاده مرگ معروف شده است را از جمله مشکلات اصلی مردم این منطقه برشمرد و گفت: علاج واقعی حل مشکل جاده حادثه خیز یزد _ خضرآباد به کزآب تعریض زیرسازی و آسفالت این مسیر می باشد تا میزان تصادفات و مشکلات ناشی از آن کاهش یابد.

وی در ادامه از مسئولان شرکت گاز استان یزد خواست تا با توجه به‌ نزدیک شدن فصل زمستان عملیات گازرسانی به چهار روستای پناه کو، خمسیان، دولاب و میل سفید را تسریع بخشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/RM537

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *