اشکذر خبر


تن مسجد ریک مجومرد از شکاف‌های سقف و دیوار درد می‌کند

شناسه خبر : 102841 | تاریخ انتشار : : 02 آذر 1400 - 8:34 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در جریان این بازدید گفت: علی رغم اینکه خطرات مربوط به استحکام ساختمان مسجد ریک و بحرانی بودن آن طی سال‌های گذشته به دستگاه‌های ذیربط یادآوری شده است اما متأسفانه هنوز اقدامی در این خصوص صورت نگرفته و گسترش و تشدید شکستگی‌های سقف و دیوارهای این بنای تاریخی ادامه دارد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی‌نسب فرماندار اشکذر با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان اشکذر از مسجد ریک مجومرد بازدید و در جریان مشکلات و مسائل این بنای تاریخی قرار گرفت.

هادی‌نسب در جریان این بازدید گفت: علی رغم اینکه خطرات مربوط به استحکام ساختمان مسجد ریک و بحرانی بودن آن طی سال‌های گذشته به دستگاه‌های ذیربط یادآوری شده است اما متأسفانه هنوز اقدامی در این خصوص صورت نگرفته و گسترش و تشدید شکستگی‌های سقف و دیوارهای این بنای تاریخی ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: مسجد ریک مجومرد روزانه بویژه در دوران قبل از شیوع ویروس کرونا، با توجه به امکانات و اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی، میزبان نمازگزاران و گردشگران بسیار زیادی بوده است و تداوم بهره‌مندی شهروندان و گردشگران از این بنای تاریخی نیازمند مرمت و تقویت استحکام آن توسط دستگاه‌های مربوطه است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/kfFOu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *