• کد خبر: 90872
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: دوشنبه 25 فروردین 1399 - 00:31
  طی مراسمی با حضور روسای هیات‌های اجرایی و نظارت انتخابات شهرستان یزد انجام شد
  طی مراسمی؛ با حضور روسای هیات‌های نظارت و اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان یزد؛ اعتبارنامه محمد صالح جوکار منتخب مردم شهرستان‌های یزد و اشکذر تقدیم شد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ طی مراسمی اعتبار نامه محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر با حضور محمد رستگاری رییس هیات اجرایی و فرماندار یزد و عزیز الله سیفی رئیس هیات نظارت شورای نگهبان تقدیم وی شد.

  محمد رستگاری رئیس هیات اجرایی و فرماندار یزد در این مراسم گفت: بیش از هفت هزار نفر عوامل اجرایی دست اندرکار برگزاری انتخابات مجلس در این حوزه انتخابیه بودند.

  وی در ادامه  افزود: انتخابات بدون کمترین مشکل و بر اساس مُر قانون برگزار شد و از همراهی و مشارکت مردم در همه صحنه‌ها سپاسگزار هستیم.

  فرماندار یزد اظهارداشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی‌ها ،امکان برگزاری جلسه ای با حضور همه دست اندرکاران امر نبود لذا این نشست به صورت محدود و با حضور معاونان مرتبط فرمانداری برگزار شد و از زحمات نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در  مجلس تشکر می شود و ان شاءالله نهایت همکاری را کماکان با منتخب جدید داریم.

  در این مراسم عزیز الله سیفی رییس هیات  نظارت بر انتخابات شهرستان یزد گفت: از همکاری عوامل هیات های اجرایی و نظارت در هرچه بهتر برگزاری انتخابات تشکر می‌شود و ان شاءالله بتوانیم با خدمت هرچه بهتر رضای خداوند متعال را کسب کرده باشیم.

  وی افزود: همواره مردم حمایت خود را از نظام و انقلاب نشان دادند، اکنون وظیفه مسوولان است که این حضور را قدر دانسته و در راستای کاهش مشکلات و رفع معضلات جامعه گام های بیشتری بردارند.

  محمد صالح جوکار منتخب مردم یزد و اشکذر در مجلس نیز طی اظهاراتی بیان داشت: با توجه به شرایطی که به دلیل تعطیلی ها بویژه برای اصناف و تولید کنندگان به وجود آمده بسیار باید قدردان این مردم بود چرا که رعایت دستور بهداشتی و عوامل اجرایی ستاد پیشگیری کرونا عمدتا به دلیل ترس بیماری نبود بلکه همراهی مردم با انقلاب و نظام مثال زدنی است.

  نماینده مردم شهرستا‌های یزد و اشکدر افزود: اکنون که از پل و مسیر انتخابات عبور کردیم  بتوانم تا پایان، این مسیر درست را ادامه دهیم  و مشکلات ایجاد شده را رفع کنیم و قطعا کرونا تبعات دیگری را برای ما خواهد داشت و مشاغل زیادی هم در سختی قرار گرفتند.

  وی با اشاره به اینکه خیران، نیروهای بسیج، هیات ها و اقشار مختلف مردم پای کار آمدند و بخشی از این معضلات را مدیریت می کنند گفت: مردم خوب استان نیز قابل تشکر و قدردانی هستند و خود به یاری مستمندان و اقشار کمتر برخوردار آمدند.

  منتخب مردم یزد و اشکذر در مجلس اظهار داشت: ان شاءالله بتوانیم با تعاملی که با فرمانداری  و مدیران ۲ شهرستان دارم با استفاده از توانمندی و ظرفیت های بسیار خوبی که وجود دارد فضایی امید بخش و پرتلاش ایجاد کنیم و گامی هرچند کوچک در راستای رفع مشکلات شهرستان و استان برداریم.

  وی اظهار کرد: از همه افرادی که پای کار بودند تشکر می کنم و با توجه به اینکه به دلیل ویروس کرونا نتوانستیم در مراسمی به صورت حضوری از همه عوامل تشکر کنیم لذا در همین جا از همه کسانی که همراهی کردند کمال امتنان  و سپاس را دارم.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xjFOY

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *