اشکذر خبر

تقدیر استاندار یزد از فرماندار یزد +عکس

شناسه خبر : 28491 | تاریخ انتشار : : ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۰ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، استاندار یزد طی پیامی به دلیل کسب رتبه برتر فرمانداری یزد در ارزیابی عملکرد و فرمانداری های استان از سوی وزارت کشور از عزیزا.. سیفی فرماندار یزد تقدیر کرد. متن این پیام بدین شرح است:   برادر بزرگوار جناب آقای عزیزا…سیفی فرماندار محترم یزد سلام علیکم شکوفایی و پیشرفت میهن اسلامیهمان […]

به گزارش اشکذر نیوز، استاندار یزد طی پیامی به دلیل کسب رتبه برتر فرمانداری یزد در ارزیابی عملکرد و فرمانداری های استان از سوی وزارت کشور از عزیزا.. سیفی فرماندار یزد تقدیر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

 

برادر بزرگوار جناب آقای عزیزا…سیفی
فرماندار محترم یزد
سلام علیکم
شکوفایی و پیشرفت میهن اسلامیهمان مرهون خدمتگزاران و مدیرانی است که صادقانه جد می ورزند،مخلصانه کار می کنند و مسئولیت را امانت الهی می دانند.
لازم می دانم کسب رتبه برتر فرمانداری یزد در ارزیابی عملکرد و فرمانداری های استان از سوی وزارت کشور را در سال 1391 به جنابعالی تبریک عرض نموده و به سهم خود از شما و کلیه همکاران محترم آن فرمانداری تقدیر و تشکر نمایم.
امیدوارم در پرتو الطاف بی دریغ الهی و بهره گیری ازآرمان های بلند حضرت امام (ره) و فرامین مقام معظم رهبری مدظله العالی بیش از پیش در خدمت به اسلام و قرآن موفق و موید باشید

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rBdz3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *