اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تقاضای ۱۵۰ نماینده مجلس برای تخصيص اعتبار به بافت تاریخی يزد

شناسه خبر : 45951 | تاریخ انتشار : : 05 آبان 1394 - 0:45 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز  به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، محمدمهدی شرافت از بهسازی و ساماندهی بافت تاریخی یزد خبر داد و اظهار داشت: ۱۵۰ نفر از نمایندگان مجلس خواستار اختصاص اعتبار برای بهسازی و ساماندهی بافت تاریخی شهر یزد شدند. وی عنوان کرد: در راستای حفظ […]

بافت تاريخي يزدبه گزارش اشکذر نیوز  به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، محمدمهدی شرافت از بهسازی و ساماندهی بافت تاریخی یزد خبر داد و اظهار داشت: ۱۵۰ نفر از نمایندگان مجلس خواستار اختصاص اعتبار برای بهسازی و ساماندهی بافت تاریخی شهر یزد شدند.

وی عنوان کرد: در راستای حفظ و حراست از بافت ارزشمند و تاریخی شهر یزد، محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای با امضای ۱۵۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خواستار تأمین اعتبار لازم برای بهسازی و ساماندهی بافت تاریخی شهر یزد شدند.

مدیرکل میراث فرهنگی استان به نمایندگی از حافظان و دوستداران مجموعه بافت تاریخی، از تلاش نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس و دیگر نمایندگان قدردانی و اظهار امیدواری کرد: با پیگیری‌های انجام شده در مجلس شورای اسلامی برای همفکری و همراهی در مقیاس ملی و جلب نظر نمایندگان اقصی نقاط کشور، گام‌های موثری برداشته شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/JLcDI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124