اشکذر خبر

+تصویر

تغییرات گسترده در هیات تنیس روی میز شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 102413 | تاریخ انتشار : : 17 آبان 1400 - 9:48 | ارسال توسط :

بر اساس تغییرات گسترده در هیات تنیس روی میز شهرستان اشکذر سعید دهقانی اشکذری به عنوان نائب رئیس و علی مشیری نیا به عنوان دبیر هیات این رشته ورزشی منصوب شدند.

به گزارش اشکذر خبر؛ در جلسه فوق العاده مورخ شانزدهم ابان هیات تنیس روی میز شهرستان اشکذر که با حضور محمد حسین دهقانی اشکذری رییس هیات تشکیل شد؛ احکام جدیدی صادر و به اعضای این هیات ابلاغ شد.

بنابر این گزارش؛ دهقانی پیشکسوت تنیس روی  میز استان یزد با بیان اینکه شهرستان اشکذر از حیث دارا بودن شهروندان و نوجوانان مستعد در این رشته ورزشی غنی است؛ گفت: انتظار ما از مسئولان حمایت بیشتر از این رشته ورزشی است.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای برای ورزشکاران تنیس روی میز شهرستان اشکذر گفت: قطعا با همت و تلاش مضاعف می توانیم مانند دوره های قبل شاهد درخشش ورزشکاران این حوزه در سطح استان باشیم.

دهقانی در ادامه احکام اعضای جدید هیات تنیس روی میز را ابلاغ کرد که بر این اساس سعید دهقانی اشکذری به عنوان نایب رییس هیات، علی مشیری نیا به عنوان دبیر هیات، محمد جواد توکلی به عنوان رییس کمیته داوران و رییس کمیته مربیان، وحید دهقانی اشکذری به عنوان رییس کمیته مسابقات و رییس کمیته آموزش، حسن دهقانی اشکذری به عنوان رییس کمیته پیشکسوتان، محمد امین دهقانی اشکذری به عنوان مسئول کمیته روابط عمومی، زهرا سادات ذبحی اشکذری به عنوان رییس کمیته آموزش و مسابقات بانوان و محمد حسین دهقانی اشکذری به عنوان رییس کمیته انضباطی منصوب شدند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/RqhMW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *