اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

ترویج فرهنگ تعاون از دستاوردهای رزمایش کمک مؤمنانه است

شناسه خبر : 98082 | تاریخ انتشار : : 28 فروردین 1400 - 16:45 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در آیین رزمایش همدلی و کمک‌های مومنانه: رزمایش کمک‌های مؤمنانه، حرکت بسیار پسندیده‌ای است و ترویج فرهنگ تعاون از دستاوردهای ارزشمند آن است.

به گزارش اشکذر خبر؛ مراسم رزمایش کمک‌های مؤمنانه با حضور فرماندار، امام جمعه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مدیران و مسئولان شهرستان اشکذر در مسجد النبی (ص) برگزار شد.

هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در آیین رزمایش کمک‌های مؤمنانه که به منظور حمایت و کمک به خانواده‌های کم بضاعت و محروم شهرستان برگزار شد؛ ضمن قدردانی از ناحیه مقاومت بسیج، خیرین و نیکوکاران بخاطر اجرای این مرحله از رزمایش، گفت: رزمایش کمک‌های مؤمنانه، حرکت بسیار پسندیده‌ای است و ترویج فرهنگ تعاون از دستاوردهای ارزشمند آن است.

گفتنی است در این مرحله از رزمایش تعداد ۲۷۰ بسته معیشتی و حمایتی به ارزش هر بسته پنج میلیون ریال و به همت مرکز نیکوکاری مسجدالنبی (ص)، خیرین و جهادگران شهرستان اشکذرآماده و بین نیازمندان شهرستان توزیع خواهد شد.

همچنین در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیری از سوی ناحیه مقاومت بسیج، از زحمات “حامد دهقانی” خبرنگار صداوسیما در اشکذر بخاطر تلاش در راستای پوشش خبری مناسب مراسم یادواره شهدای شهرستان اشکذر که در آذرماه سال ۱۳۹۹ برگزار شد؛ قدردانی بعمل آمد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/eiO2y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec