اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تجلیل وزارت آموزش وپرورش از معلم فداکار بخش خضرآباد

شناسه خبر : 48067 | تاریخ انتشار : : 08 دی 1394 - 14:38 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از  ايرنا، در اين آيين که شامگاه دوشنبه در محل سالن اجتماعات مرکز آفرينش هاي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان برگزار شد، 13 معلم به عنوان منتخبين دومين جشنواره جلوه هاي معلمي انتخاب شدند که از 10 نفر آنها توسط وزير آموزش و پرورش تقدير شد. اين معلمان […]

photo_2015-12-29_14-37-55

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از  ايرنا، در اين آيين که شامگاه دوشنبه در محل سالن اجتماعات مرکز آفرينش هاي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان برگزار شد، 13 معلم به عنوان منتخبين دومين جشنواره جلوه هاي معلمي انتخاب شدند که از 10 نفر آنها توسط وزير آموزش و پرورش تقدير شد.
اين معلمان فراتر از وظايف سازماني خود براي دانش آموزان ايثار و فداکاري قابل توجهي از خود انجام داده اند.
در اين مراسم از محمدرضا حافظي رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز به پاس سال ها فعاليتش در زمينه مدرسه سازي نيز تقدير به عمل آمد.
معلمان تقدير شده در اين مراسم شامل:
ثريا مطهرنيا از استان کردستان به واسطه شناسايي و حمايت از 90 دانش آموز و تامين هزينه درمان، شناسايي 220 دانش آموز بي بضاعت و پرداخت 60 مورد کمک هزينه، پيگيري 42 مورد جراحي فوق تخصصي براي دانش آموزان تا انجام کامل درمان و تحت پوشش قرار دادن دانش آموزان نيازمند جراحي هاي ترميمي استان در سال 94.
زهرا معافي از استان قزوين به واسطه نجات 40 دانش آموز از مسموميت شديد حاصل از گاز گرفتگي که منجر به مسموميت خود معلم شد و بازگشت به محل خدمت پس از يک هفته درمان.
فاطمه مولوي از استان همدان به واسطه نجات دانش آموز از کانال آب رودخانه و جلوگيري از غرق شدن که منجر به بي هوش شدن معلم در رودخانه و نجات او توسط فرد ديگري شد.
هاجر مفيدي محمودآبادي که با وجود شکستگي پا و مرخصي استعلاجي به دليل نبود معلم جايگزين سه ماه آخر سال به دانش آموزانش در منزل خود درس داد.
عليرضا هادي نژاد از استان يزد به واسطه حضور در دبستان 

VideoTape 2015_10_20_07_32_26[08-52-37]

VideoTape 2015_10_20_07_32_26[08-50-58]

در 90 کيلومتري مرکز استان و بردن دانش آموز معلول به کلاس درس و قبول مسئوليت امور شخصي، آموزشي، پرورشي و بهداشتي دانش آموز درمدرسه.
عسگر زاهد انزاني از استان اردبيل به واسطه نجات دو دانش آموز از غرق شدن در رودخانه
مهري عندالله از شهر تهران که با وجود داشتن بيماري سرطان و انجام چهار عمل جراحي طي دو سال گذشته همچنان در کلاس درس حاضر مي شود.
سياوش صالحي از استان خوزستان به واسطه نجات دانش آموز از سيل شهر ايذه.
عليرضا شفيعي از استان اصفهان به واسطه نجات مصدومين تصادف، نجات دانش آموز بيهوش شده و نجات دانش آموز بيمار قلبي.
عبدالله اسلامي از استان چهارمحال و بختياري به واسطه ساخت يک آموزشگاه داراي 15 کلاس با نام دبيرستان متوسطه يک (مهين کريمي) به نام همسر مرحومش که فرهنگي بود.
مرحومه ريحانه بهشتي از استان خراسان رضوي، اين معلم ورزش پس از فوت ناگهاني، اعضاي بدنش اهدا شد و به چند نفر جان دوباره بخشيد.
شبو يوسفي از استان کردستان به واسطه نجات دانش آموزان از آتش سوزي، تهيه کتاب، وسايل مدرسه، پوشاک، عينک و صبحانه دانش آموزان بي بضاعت، کمک به ادامه تحصيل دانش آموزان داراي بيماري هاي خاص، کمک نقدي و غيرنقدي به خوابگاه مدرسه و جذب دانش آموزان روستاهاي اطراف براي ادامه تحصيل و تحت پوشش قرار دادن دانش آموزان يتيم.
انيس شاه رحماني از استان يزد به عنوان مراقبت از 11 کودک بدسرپرست و بي سرپرست با هزينه شخصي و تلاش براي جلب حمايت خيرين، 24 سال خدمت به دانش آموزان با نيازهاي ويژه.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/S2QT9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124