اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تاکید نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس بر تکمیل چرخه فولاد در استان یزد

شناسه خبر : 61656 | تاریخ انتشار : : 22 اسفند 1395 - 18:42 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر  به نقل از فارس، سید ابوالفضل موسوی بیوکی پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با مدیران ارشد شرکت فولاد آلیاژی ایران بر لزوم تکمیل چرخه تولید فولاد در استان یزد تأکید کرد. وی با اشاره به منابع معدنی موجود در استان یزد و ظرفیت‌های عظیم در این حوزه، خواستار برنامه‌ریزی […]

به گزارش اشکذر خبر  به نقل از فارس، سید ابوالفضل موسوی بیوکی پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با مدیران ارشد شرکت فولاد آلیاژی ایران بر لزوم تکمیل چرخه تولید فولاد در استان یزد تأکید کرد.

وی با اشاره به منابع معدنی موجود در استان یزد و ظرفیت‌های عظیم در این حوزه، خواستار برنامه‌ریزی فعالان در این زمینه شد و بیان کرد: باید تلاش کنیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود استان، چرخه تولید فولاد در استان تکمیل شود.

موسوی بیوکی ضمن قدردانی از نگرش مدیران فولاد آلیاژی به مسؤولیت‌های اجتماعی و نقش اشتغالزایی که این واحد فولادی بزرگ در شهرستان اشکذر و سایر شهرستان‌های استان یزد ایفا می‌کند، خاطرنشان کرد: لازم است در کنار این امر توجه بیشتری به مسائل زیست محیطی نیز صورت گیرد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس ، انجام پروژه‌ها در کنار مشکلات مالی و مسائل سیستم بانکی بسیار خوب و دارای آثار مثبت دانست و افزود: آمادگی برای مساعدت و همکاری در رفع مشکلات این مجموعه و هماهنگی‌های لازم وجود دارد.

فرماندار اشکذر نیز در این نشست با اشاره به مشکلات صنایع این شهرستان به ویژه فولاد آلیاژی بیان کرد: مهم‌ترین مسئله‌ای که واحدهای صنعتی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، مسائل بانکی و مالیات بر ارزش افزوده است.

شاه‌حسینی در مورد جاده مواصلاتی برخی صنایع ازجمله فولاد آلیاژی نیز به بیان مسائل این مسیرها پرداخت و خواستار پیگیری رفع مشکلات آن از سوی نماینده یزد و اشکذر شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/F8tP4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124