اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تامین برق مورد نیاز ۴ واحد فولاد اشکذر

شناسه خبر : 30873 | تاریخ انتشار : : 01 شهریور 1393 - 22:52 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «محمد رضا بابایی»، روز سه شنبه ۲۸ مرداد، در جلسه بررسی مشکلات برق شرکت های فولاد استان که در دفتر معاونت برنامه ریزی و بودجه استانداری برگزار شد، با ابراز نگرانی در خصوص شرایط کنونی شهرک های صنعتی فولاد، بر لزوم حل […]

جلسه برق فولاد بابایی

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «محمد رضا بابایی»، روز سه شنبه ۲۸ مرداد، در جلسه بررسی مشکلات برق شرکت های فولاد استان که در دفتر معاونت برنامه ریزی و بودجه استانداری برگزار شد، با ابراز نگرانی در خصوص شرایط کنونی شهرک های صنعتی فولاد، بر لزوم حل مشکلات واحد های فولاد شهرستان اشکذر تاکید کرد.
معاون برنامه ریزی استاندار، با بیان اینکه، باید زیر ساخت هایی از جمله آب و برق برای سرمایه گذاران فراهم شود، مشارکت شرکت برق منطقه ای را برای تامین برق واحد های فولاد متقاضی به طور کوتاه مدت خواستار شد.
بابایی ضمن ارایه پیشنهادی در خصوص اختصاص بودجه شهرستان به رفع این مشکل، اظهار امیدواری کرد که در صورت دریافت اعتبار، در اسرع وقت نسبت به تخصیص اعتبارات شهرستان اشکذر برای انجام این مورد اقدام شود.
بابایی با ابراز نگرانی از اینکه در آینده نیز با این مشکل مواجه خواهیم بود، از شرکت برق منطقه ای خواست که برای حل موقت مشکل برق واحد های فولاد سازی اشکذر، با شهرک های صنعتی مشارکت و برای تامین ۸ مگابایت برق از میزان درخواستی که ۱۸ مگابایت بوده است، اقدام کند.
در این جلسه که فرماندار اشکذر و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای نیز حضور داشتند، چالش های واحد های فولاد مستقر در شهرک صنعتی مطرح شد و در خصوص حل آنها تبادل نظر صورت گرفت.
همچنین با ابراز نگرانی از آمار رو به رشد بیماری هایی از جمله سرطان به ویژه در شهرستان اشکذر، به مخالفت با واگذاری زمین در شهرک های فولاد از اکنون به بعد اشاره شد.

 
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/spueO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124