اشکذر خبر


تأکید فرماندار اشکذر بر تسریع در تعیین تکلیف پروژه نیمه تمام اداره پست

شناسه خبر : 102494 | تاریخ انتشار : : 20 آبان 1400 - 17:24 | ارسال توسط :

محمد سلگی مدیرکل تأمین، نگهداری و پشتیبانی شرکت ملی پست در جریان بازدید از ساختمان نیمه تمام پست شهرستان اشکذر در ارتباط با توصیه مؤکد هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر مبنی بر تسریع در تعیین تکلیف این پروژه نیمه تمام اظهار کرد: تکمیل ساختمان پست اشکذر در اعتبارات سال ۱۴۰۰ پیش‌بینی شده است و منتظر ابلاغ اعتبارات ۱۴۰۰ به شرکت ملی پست هستیم.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با همراهی مدیرکل تأمین، نگهداری و پشتیبانی شرکت ملی پست و جمعی دیگر مسئولان استانی و شهرستانی از ساختمان نیمه تمام اداره پست شهرستان اشکذر بازدید کرد.

هادی نسب در جریان این بازدید با بیان اینکه تکمیل ساختمان پست شهرستان یکی از مطالبات به حق و مکرر مردم است؛ خاطرنشان کرد: از کانال‌ها و مسیرهای مختلف پیگیری و قول‌های متعدد داده شده اما نتیجه ای حاصل نشده است.

وی همچنین بیان داشت: اداره پست شهرستان اشکذر چندسالی است خانه به دوش است و این درخور شأن مردم این شهرستان نیست و انتظار می‌رود متولیان امر در اسرع وقت به هر طریق ممکن این پروژه نیمه تمام را تعیین تکلیف کنند.

محمد سلگی مدیرکل تأمین، نگهداری و پشتیبانی شرکت ملی پست نیز در جریان این بازدید در ارتباط با توصیه مؤکد فرماندار اشکذر مبنی بر تعیین تکلیف این پروژه نیمه تمام اظهار کرد: تکمیل ساختمان پست اشکذر در اعتبارات سال ۱۴۰۰ پیش‌بینی شده است و منتظر ابلاغ اعتبارات ۱۴۰۰ به شرکت ملی پست هستیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/n4QYh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *