اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بيش از يک ميليارد و 250 ميليون ريال جهت بيمه تأمين اجتماعي مددجويان اشکذري پرداخت شد

شناسه خبر : 47784 | تاریخ انتشار : : 30 آذر 1394 - 22:28 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومي کميته امداد امام خميني(ره) استان يزد، “يدا… مروتي” با بيان اين مطلب افزود: بيمه بدون شک يکي از دستاوردهاي خلاقانه جامعه بشري به منظور آينده نگري، داشتن پشتوانه رفاهي و مقابله با رخدادها وحوادث ناگواراست. وي اظهار داشت: کميته امداد شهرستان اشکذر در راستاي حمايت از […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومي کميته امداد امام خميني(ره) استان يزد، “يدا… مروتي” با بيان اين مطلب افزود: بيمه بدون شک يکي از دستاوردهاي خلاقانه جامعه بشري به منظور آينده نگري، داشتن پشتوانه رفاهي و مقابله با رخدادها وحوادث ناگواراست.

وي اظهار داشت: کميته امداد شهرستان اشکذر در راستاي حمايت از خانواده‌هاي تحت پوشش و در جهت توانمندسازي اين خانواده ها، خدمات مختلفي از جمله بيمه تأمين اجتماعي را در طول سال به آنها ارائه مي‌دهد.

مروتي استفاده از تمام مزاياي درماني و لحاظ در سابقه افراد براي بازنشستگي را از جمله مزاياي بيمه تأمين اجتماعي مددجويان عنوان کرد.

مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اشکذر بيمه زنان سرپرست خانوار را در واقع نوعي اميد به آينده براي آنان تلقي و اظهار کرد: با اجراي طرح بيمه اجتماعي اين گروه، آنها هم از خدمات دوران بازنشستگي، فوت و ساير خدمات اين سازمان بهره‌مند مي‌شوند.

يدا… مروتي تصريح کرد: براي هشت ماهه سال 94، بيش از يک ميليارد و 250 ميليون ريال براي بيمه تأمين اجتماعي مجريان طرح هاي اشتغال و زنان سرپرست خانوار پرداخت شده است.

مروتي بيان داشت: بر اين اساس و با هدف ايجاد انگيزه و تقويت حس نگرش مثبت به آينده، تعداد 146 نفر از زنان سرپرست خانوار و مجريان طرح اشتغال از اين خدمات بهره‌مند گرديدند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hgZsw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124