اشکذر خبر

بهره‌برداری از گازرسانی به روستاهای دهستان کذاب با اعتبار 7 میلیاردی

شناسه خبر : 36959 | تاریخ انتشار : : ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۶ | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، همزمان با ایام ا…دهه مبارک فجر روزهای شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار فرماندار اشکذر و مسولان شرکت گاز استان یزد مردم روستاهای اتابک، بامکان، اسلام‌آباد، اشکوه و حسن‌آباد بوغی از توابع دهستان کذاب از […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، همزمان با ایام ا…دهه مبارک فجر روزهای شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار فرماندار اشکذر و مسولان شرکت گاز استان یزد مردم روستاهای اتابک، بامکان، اسلام‌آباد، اشکوه و حسن‌آباد بوغی از توابع دهستان کذاب از نعمت گاز شهری بهره‌مند شدند.
امام‌جمعه بخش خضرآباد خدمات دولتمردان در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی مخصوصا به روستاهای بخش خضرآباد را خوب ارزیابی کرد و گفت: ما باید قدردان نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.
عملیات گازرسانی به 4 روستای دهستان کذاب با 14 کیلومتر شبکه‌گذاری و اعتباری معادل 7 میلیارد و 200 میلیون ریال انجام شد که درمجموع قابلیت واگذاری 200 عدد انشعاب را دارد.
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه هم‌چنین از پروژه ساماندهی شهر خضرآباد و پروژه زیرسازی و آسفالت راه ورودی این شهر بازدید کردند.

جوکار در بازدید خود از بخش خضرآباد از آغاز اجرای طرح آب‌رسانی به شهر خضرآباد و روستاهای دهستان کذاب بعد از یوم ا…22 بهمن خبر داد.

watermarked-IMG_6103 watermarked-IMG_6105 watermarked-IMG_6109 watermarked-IMG_6115 watermarked-IMG_6118 watermarked-IMG_6124 watermarked-IMG_6128

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/HWlsB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *