اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برگزاری کلاس آموزش کاربران رایانه انتخابات شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 50435 | تاریخ انتشار : : 02 اسفند 1394 - 22:48 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)،  این کلاس آموزشی با حضور 31 نفر از اعضا کمیته کاربران انتخابات شهرستان در مدرسه شهید رجایی اشکذر برگزار شد. مسعود احرامیان مسئول کمیته فناوری اطلاعات فرمانداری شهرستان و مدرس دوره در این باره گفت: این دوره با حضور 31نفر از کاربران آی تی انتخابات شهرستان برگزار شد و […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)،  این کلاس آموزشی با حضور 31 نفر از اعضا کمیته کاربران انتخابات شهرستان در مدرسه شهید رجایی اشکذر برگزار شد.
مسعود احرامیان مسئول کمیته فناوری اطلاعات فرمانداری شهرستان و مدرس دوره در این باره گفت: این دوره با حضور 31نفر از کاربران آی تی انتخابات شهرستان برگزار شد و طی آن کلیه دستورالعمل های ستاد انتخابات در مورد برگزاری رایانه ای انتخابات مورد بررسی و آموزش قرار گرفت.

احرامیان تصریح کرد: آموزش و آشنایی با سامانه جامع انتخابات و آشنایی با شبکه اجرایی وی پی ان ارتباطی در انتخابات از مهمترین سرفصل های ارائه شده در این دوره آموزشی است.

مسئول کمیته فناوری اطلاعات فرمانداری شهرستان هدف از برگزاری این دوره را تکرار و تمرین فرایند اجرایی انتخابات برای تشخیص میزان آمادگی کاربران،شناخت نقاط ضعف و قوت و رفع موانع و مشکلات احتمالی در این زمینه دانست.

IMG_1158 IMG_1185 IMG_1180 IMG_1170 IMG_1164

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/j7wjC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124