• کد خبر: 92440
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: شنبه 14 تیر 1399 - 09:22
  امام جمعه بخش رستاق: فشار اقتصادی بر مردم و ولنگاری اقتصادی و گرانی‌های لجام گسیخته، معیشت و زندگی مردم بویژه قشر ضعیف را سخت نموده و مسئولین باید فکر اساسی کنند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ آئین عبادی سیاسی و وحدت بخش نماز جمعه ۱۳ تیرماه ۱۳۹۹ در میعادگاه نمازجمعه اسلام آباد رستاق به امامت حجه‌الاسلام دلاوری برگزار شد.

  خطیب نماز جمعه بخش رستاق ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام به بیان احادیثی از آن‌حضرت پرداخت و در ادامه بیان کرد: بزرگترین و مهمترین سرمایه جمهوری اسلامی ایران مردم هستند و مسئولین مواظب باشند تا اعتماد مردم سلب نشود.

  دلاوری در ادامه اشرافی گری مسئولین و عمل نکردن به وعده های داده شده را یکی از عواملی دانست که باعث سلب اعتماد مردم میگردد و اظهار داشت: مسئولین باید در دل جامعه باشند و به فرموده امام علی علیه السلام بین خود و مردم دیوار نکشند.

  وی همچنین بیان کرد: فشار اقتصادی بر مردم و ولنگاری اقتصادی و گرانی‌های لجام گسیخته، معیشت و زندگی مردم بویژه قشر ضعیف را سخت نموده و مسئولین باید فکر اساسی کنند.

  خطیب جمعه رستاق به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها ضمن تبریک به دهیاران منطقه رستاق و تشکر از خدمات صورت گرفته توصیه نمود با همدلی و همفکری با شوراهای اسلامی خدمات و فعالیتهای خود را بیشتر نمایند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/DfH5j

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *