اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برگزاری نشست مشترک اداره اوقاف و امور خیریه و شهرداری اشکذر

شناسه خبر : 30334 | تاریخ انتشار : : 11 مرداد 1393 - 12:56 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، به همت واحد بهره وری اقتصادی و حقوقی و ثبتی اداره اوقاف اشکذر نشست مشترک با شهرداری اشکذر جهت تعیین تکلیف اراضی موقوفه واقع در طرح های توسعه شهری در محل این اداره برگزار شد. در این نشست که شهردار، کارشناس حقوقی شهرداری و رئیس شورای شهر اشکذر، همچنین حجت الاسلام […]

نشست مشترک اداره اوقاف و امور خیریه و شهرداری اشکذر
به گزارش اشکذر نیوز، به همت واحد بهره وری اقتصادی و حقوقی و ثبتی اداره اوقاف اشکذر نشست مشترک با شهرداری اشکذر جهت تعیین تکلیف اراضی موقوفه واقع در طرح های توسعه شهری در محل این اداره برگزار شد.
در این نشست که شهردار، کارشناس حقوقی شهرداری و رئیس شورای شهر اشکذر، همچنین حجت الاسلام کرمی سرپرست و نیز کارشناسان بهره وری اقتصادی و حقوقی و ثبتی وکارشناس بهروری واقتصادی اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان اشکذر حضور داشتند در مورد اراضی موقوفه واقع در مسیر طرح های احداث خیابان ها و بلوار های جدید شهر بحث و بررسی و تبادل نظر شد.
در ادامه نسبت به کارشناسی زمین موقوفه واقع در طرح میدان سعدی و همچنین بحث معوض و پرداخت اجاره موقوفه واقع در طرح احداث بلوار نبوت تصمیم گیری شد.
سپس مصوب شد اجور معوق 7مورد از پارک های موقوفه تا نیمه مردادماه جاری پرداخت گردد و مقرر شد چند پارک و پارکینگ دیگر در سطح شهر نیز تا پایان شهریورماه تعیین تکلیف شود.
منبع: روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jClxZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124