اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برگزاری نشست خبری فرماندار اشکذر با اصحاب رسانه،مطبوعات و خبرگزاری ها شهرستان

شناسه خبر : 30870 | تاریخ انتشار : : 02 شهریور 1393 - 17:30 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز، به مناسبت هفته دولت نشست خبری فرماندار اشکذر با اصحاب رسانه،مطبوعات و خبرگزاری ها شهرستان صبح امروز در فرمانداری برگزار شد. در این نشست شاه حسینی ضمن گرامیداشت هفته دولت و شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر به تشریح برنامه های هفته دولت و عملکرد یکساله دولت در شهرستان اشکذر […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز، به مناسبت هفته دولت نشست خبری فرماندار اشکذر با اصحاب رسانه،مطبوعات و خبرگزاری ها شهرستان صبح امروز در فرمانداری برگزار شد.
در این نشست شاه حسینی ضمن گرامیداشت هفته دولت و شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر به تشریح برنامه های هفته دولت و عملکرد یکساله دولت در شهرستان اشکذر پرداخت.

فرماندار اشکذ با اشاره به نقش اصحاب رسانه در توسعه و پيشرفت اظهار داشت: انتظار داريم به دور از اختلافات و با بيان تفاوت ها مسير توسعه همه جانبه شهرستان فراهم گردد.

وی با بیان مولفه های کم نظیر شهرستان در بحث صنعت، فرهنگ،کشاورزی و گردشگری، نیاز امروز شهرستان را همدلی و هنوایی و پرهیز از اختلافات بین مناطق عنوان کرد.

اين مقام مسئول با برشمردن پروژه های آماده بهر برداری هفته دولت در شهرستان گفت: دهها پروژه با سرمایه گذاری بخش خصوصی و دولتی با اعتباري بالغ بر 670 ميليارد ريال در هفته دولت به بهره برداري خواهد رسيد.

فرماندار اشكذرعمده طرح‌های آماده بهر برداری را در حوزه‌های مختلف صنایع فولادی، واحد پرورش طیور، واحدهای گلخانه ای، طرح‌های عمران شهری و روستایی و حوزه‌های فرهنگی دانست.

وی همچنین از افتتاح واحدهاب بزرگ فولاد در سفر ریاست جمهور به یزد خبر داد.

شاه حسيني در ادامه اين نشست خبري به چالش هاي اساسي شهرستان اشاره كرد و گفت: آلودگي زيست محيطي به عنوان اصلي ترين مشكل و چالش شهرستان نيازمند توجه جدي مسئولان استاني مي باشد.

فرماندار اشکذر تاکید  کرد: یکی از سیاست‌های فرمانداری کاهش آلایندگی واحدهاي صنعتي و توليدي  و استقرار صنایع پاک است.

وی با بیان مرحله اجرايي شدن سند توسعه و چشم انداز شهرستان تصریح کرد: 14 سیاست مهم در قالب سند توسعه و چشم انداز برای شهرستان تصمیم گیری شده است که مباحث مربوط به َآلایندگی زیست محیطی و توسعه صنایع پاک به ویژه صنعت گردشگری مورد تاکید قرار گرفته است.

این مقام مسئول با اشاره به جايگاه ويژه پرورش اسب در اين شهرستان گفت: منطقه اشكذر قطب پرورش اسب در کشور است از این رو ایجاد دهکده بزرگ سوارکاری را در کنار باشگاه‌های پرورش اسب اشکذر درنظر گرفته شده است.

فرماندار اشکذر با اشاره به مشكلات شهرستان در حوزه بهداشت و درمان اظهار داشت: درمانگاه شبانه روزی اشکذر که مطالبات مردم بوده است همزمان با هفته دولت چهارشنبه شروع به کار می کند.

شاه حسینی در پایان درخواست مردم برای راه اشکذر-همت آباد، درمانگاه شبانه روزی اشکذر، حمل و نقل داخل شهر، نظارت بر نانوایی ها و میوه و تره بار را در دستور کار پیگیری اعلام کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZGT8r

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124