نشست حلقه صالحین مدیران ادارات شهرستان اشکذر همزمان با هفته دولت با حضور فرماندار، دادستان عمومی و انقلاب، فرماندهان نظامی و انتظامی و همچنین مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در محل سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر، روح الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر در جلسه حلقه صالحین که همزمان با گرامیداشت هفته دولت برگزار شد؛ اظهار داشت: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری و با توجه به شرایط اقتصادی و معیشتی حاکم بر کشور، وظیفه همه ما مسئولان است که در راستای تقویت امید و باور در جامعه بصورت مضاعف تلاش کنیم.

 

حجه الاسلام ابراهیم دهقان، استاد حوزه علمیه و دانشگاه، سخنران ویژه این نشست حلقه صالحین نیز در با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و گرامیداشت هفته دولت، به بیان مطالبی پیرامون امانت بودن مسئولیت، ضرورت بصیرت‌افزایی مدیران، تعهد کاری، جلب اعتماد ارباب رجوع، حق محور بودن مسئولین و صراحت لهجه پرداخت.

این استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با بیان اینکه صنایع آلاینده واحد تولیدی امراض متعدد برای اکثریت مردم هستند؛ بر انتقال این موضوع به مراتب بالاتر مدیریتی در استان و کشور تأکید کرد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/clMvL