رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر از برگزاری طرح کاروان سلامت داوطلبان جمعیت هلال احمر که در روستای قوام آباد بخش خضرآباد خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در حاشیه طرح کاروان سلامت داوطلبان جمعیت هلال احمر که در روستای قوام آباد بخش خضرآباد برگزار شد،ضمن تشکر از حضور و همراهی همیشگی داوطلبان و متخصصین،گسترش فعالیتهای تخصصی، حضور دائمی در مناطق،و هدایت سرمایه های اجتماعی در خدمت رسانی به مردم، بیماران و نیازمندان را از افتخارات این نهاد مردمی دانست.

سید کاظم بزاززاده در تشریح اقدامات انجام گرفته این طرح گفت: ویزیت رایگان بیش از ۹۶ نفر بیمار توسط پزشک، بهرمندی ۴۵ نفر از سالمندان از خدمات مشاوره ای و درمانی طرح غربالگری آلزایمر، پایش و کنترل فشار خون ۱۱۰ نفر از نتایج نهائی این کاروان سلامت بود.

وی همچنین گفت :در این برنامه توزیع داروی ویتامین D ، داروهای مورد نیاز سالمندان بر اساس نسخه های بیماران از اقدامات دیگر کاروان سلامت بود.

خاطر نشان می گردد کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر همراه با حضور متخصصین، پزشکان و داوطلبان نیک اندیش شهرستان در مناطق مختلف اجرا می گردد.

این برنامه ۹ مین کاروان سلامت از ابتدای سال جاری است.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/x3qf7