• کد خبر: 27235
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 1 بهمن 1392 - 21:13
  رئیس مرکز فنی حرفه ای شهرستان اشکذر از انعقاد تفاهم نامه ای مابین این مرکز و بسیج مهندسین استان یزد خبر داد و گفت: برای اولین بار در استان، مرکز فنی و حرفه ای اشکذر اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ویژه مهندسی کشاورزی و دامپروری می کند.

  به گزارش اشکذر نیوز، مجید فصاحت رئیس مرکز فنی حرفه ای شهرستان اشکذر از انعقاد تفاهم نامه ای مابین مرکز فنی حرفه ای اشکذر و بسیج مهندسین استان یزد خبر داد.

  فصاحت رئیس مرکز فنی حرفه ای اشکذر یکی از رسالت های مراکز آموزسی فنی حرفه ای را تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر دانست و افزود: تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهری است از جمله اقدامات این مرکز است که پس از طی دوره های آموزشی در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی، معدنی، فنی ، اجرایی و خدمات موثر واقع شوند.

  فصاحت ادامه داد: مرکز فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر با انعقاد این قرارداد و با همکاری بسیج مهندسین استان یزد، برای اولین بار در استان به برگزاری دوره های مهارتی آموزشی برای مهندسین کشاورزی و دامپروری اقدام  می کند.

  رئیس مرکز فنی حرفه ای اشکذر افزود: این آموزشها در جهت ارتقاء مهارت فارغ التحصیلان بخش کشاورزی و ایجاد بستر مناسب برای اشتغال آنان انجام می گیرد.

  منبع:نسیم صادق

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wb7f6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *