به گزارش اشکذر خبر؛ در راستای تکریم روز علوم آزمایشگاهی و مقام حکیم جرجانی به همت انجمن علمی دانشجویی گروه زیست شناسی نخستین دوره بزرگداشت حکیم سید اسماعیل جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد. بنابر این گزارش؛ این مراسم با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه و […]

به گزارش اشکذر خبر؛ در راستای تکریم روز علوم آزمایشگاهی و مقام حکیم جرجانی به همت انجمن علمی دانشجویی گروه زیست شناسی نخستین دوره بزرگداشت حکیم سید اسماعیل جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.

بنابر این گزارش؛ این مراسم با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه و با حضور محمود دهقانی اشکذری رئیس این واحد دانشگاهی، مدیر گروه زیست شناسی، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و جمعی از استادان و اعضای هیات علمی گروه زیست شناسی و دانشجویان در سالن کنفرانس دانشکده تحصیلات تکمیلی برگزار شد.

دهقانی اشکذری با عرض تشکر از برگزار کنندگان این جشن تجربیات ارزشمند دوران تحصیل خود را بیان کرد و از دانشجویان خواست علاوه بر ثبت و ضبط جزوه های کلاسی استادان از کتاب های کمک آموزشی جهت افزایش مهارت های عملی خود بهره گیرند.

شایان ذکر است؛ پخش کلیپ از مجموعه فعالیت های آزمایشگاهی دانشگاه در رشته های میکروبیولوژی، زیست شناسی سلولی مولکولی، ژنتیک، اجرای گروه موسیقی، طرح یک بازی توسط مجری برنامه، پرسش و پاسخ بین دانشجویان و استادان و مسئولان دانشگاه، تکریم و بزرگداشت مقام استاد از سوی اعضای هیات مدیره انجمن علمی دانشجویان زیست شناسی و همچنین تجلیل از دانشجویان عضو انجمن علمی به پاس قدردانی از زحمات انجمن در برگزاری این مراسم و برش کیکی که با مضمون روز علوم آزمایشگاهی ساخته شده بود توسط استادان از دیگر برنامه های گرامیداشت روز علوم آزمایشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر بود که با استقبال ویژه دانشجویان روبرو شد.

در پایان این جشن به همت دبیرخانه و ستاد اجرایی مراسم تعدادی هدایای یادبود که به شکل میکروسکوپ طراحی شده و نشان دهنده محتوای این مراسم بود به یادگار به دانشجویان تقدیم شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hGBPh