جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اشکذر باتشکیل ستاد حجاب و عفاف برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجت الاسلام صانعی دبیرستاد امربه معروف استان در این جلسه بر لزوم تحکیم خانواده و توجه بر واقعه مسجد گوهرشاد تاکید کرد و گفت: دشمنان قسم خورده این انقلاب ، باانواع وسایل خصوصاً رسانه ها ، بنیان خانواده‌ها را نشانه گرفته اند و اگر سستی دراین جنگ نرم انجام گیرد ، خدای نکرده درگیر موارد جبران ناپذیر خواهیم بود.

در ادامه حجت‌الاسلام طالبیان رییس ستاد امر به معروف و امام جمعه شهرستان اشکذر از اولویت بندی تعزیر در دستگاه های قضایی انتقاد کرد و گفت: متأسفانه تنبیهات اولویت های دوم وسوم که حبس و جریمه نقدی هست در اولویت اول قرارگرفته اند و امروزه هرکس تخلف انجام می‌دهد باکارت بانکی به دادگاه می رود ، درحالیکه اسلام ،تنبیه بدنی را دراولویت اول قرار داده و قطعاً جوابگو خواهد بود.

وی همچنین به لزوم تشکیل ستادهای امربه معروف در ادارات شهرستان تاکید کرد و گفت: مصداق بارز امر به معروف و نهی از منکر باید در وقت شناسی و انجام امور مردم به نحو احسن در ادارات باشد و یکدیگر را به این امر تشویق کنند.

روح الله ردایی فرماندار اشکذر در پایان به برگزاری برنامه‌های های فرهنگی درراستای فرهنگ سازی عفاف و حجاب در شهرستان اشاره کرد و گفت: با کمک دستگاههای ذی‌ربط برنامه‌های مختلفی را در شهرستان اشکذر در قالب هفته عفاف و حجاب اجرا خواهیم کرد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/l8ZM5