اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

با خرید اجناس تولید داخل ازصنایع داخلی کشور حمایت کنیم

شناسه خبر : 71684 | تاریخ انتشار : : 26 اسفند 1396 - 10:12 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، در آخرین جمعه از سال 96 نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بخش خضرآباد در مسجدحضرت ابوالفضل (ع) روستای کذاب با حضور بخشدار خضرآباد و جمع زیادی ازمردم روستاهای مختلف این بخش به امامت حجت الاسلام حاج شیخ حسین غالبی اقامه شد. امام جمعه بخش خضرآباد پس از […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، در آخرین جمعه از سال 96 نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بخش خضرآباد در مسجدحضرت ابوالفضل (ع) روستای کذاب با حضور بخشدار خضرآباد و جمع زیادی ازمردم روستاهای مختلف این بخش به امامت حجت الاسلام حاج شیخ حسین غالبی اقامه شد.
امام جمعه بخش خضرآباد پس از سفارش نمازگزاران جمعه به رعایت تقوای الهی و نظم در امورات زندگی خود به تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب بر لزوم حمایت جدی از تولید و اشتغال به عنوان اولویت اصلی و کلان کشور گفت: رکود، تعطیلی کارخانه ها و واردات بی رویه تولید ملی را تهدید می کند و لذا مسئولان و مردم باید تلاش کنند تا همگان به خرید اجناس تولید داخل روی بیاورند و از صنایع داخلی کشور حمایت کنند.
حجت الاسلام غالبی با تبریک عید نوروز و فرا رسیدن بهار طبیعت افزود: در این ایام صله رحم و سرکشی به والدین، آشنایان و همسایگان، حضور در مساجد و انس با قرآن و کمک به نیازمندان به زندگی ما برای آغاز سال جدید برکت بیشتری می بخشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jiO2e

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124