اشکذر خبر


با ثبت شماره تلفن شغلی خود در سامانه ۱۱۸ به شغل خود رونق دهید

شناسه خبر : 101124 | تاریخ انتشار : : ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۳۵ | ارسال توسط :

با ثبت و اصلاح شماره تلفن شغلی خود اعم از تلفن ثابت و همراه در سامانه اطلاعات تلفنی ۱۱۸ به شغل خود رونق دهید و مسیر ارتباطی مشتریان خود را مانع‌زدایی کنید.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد ، محمدجواد حاتمی‌زاده مدیر تجاری و امور مشتریان مخابرات منطقه یزد ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: صاحبان مشاغل گوناگون در صورت تمایل می‌توانند برای رونق بیشتر شغلی خود، با ارائه مدارک و مستندات قانونی (جواز کسب – اصل و کپی کارت ملی)  به نزدیک‌ترین دفاتر پیشخوان و تکمیل فرم مربوطه، شماره تلفن شغلی و نام شغل خود را در سامانه اطلاعات تلفنی ۱۱۸ ثبت کنند تا پاسخگویان  ۱۱۸ راه ارتباطی آنان را به متقاضیان اعلام نمایند.

وی هدف از اجرای طرح ثبت مشاغل در سامانه ۱۱۸ را  بهبود فضای کسب و کار و تسهیل ارتباط میان فعالان اقتصادی و مردم در استان و دسترسی آسان مشترکان به خدمات عمومی دانست و افزود: با اجرای این طرح، صاحبان مشاغل می‌توانند از یک بستر ارتباطی مناسب و مطمئن برخوردار شده و شماره تلفن خود را در معرض استفاده عموم متقاضیان قرار دهند و به راحتی برای مردم در دسترسی باشند.

حاتمی زاده خاطرنشان کرد: به منظور حفظ اعتماد و اطمینان متقابل مردم و فعالان اقتصادی، مخابرات برای ثبت عنوان نمایندگی برند شرکت‌های داخلی یا خارجی، در سامانه ۱۱۸، یکی از مدارک و مستنداتی که از متقاضیان ثبت مشاغل ، دریافت می‌شود، مجوز معتبر نمایندگی است.

وی گفت: تعرفه ثبت اطلاعات در سامانه ۱۱۸ مخابرات،  طبق قوانین سازمان تنظیم و مقررات محاسبه می‌گردد، و در سال ۱۴۰۰ تعرفه آن در طول یک ماه برای شهر یزد ۲۱۳۶ تومان، سایر شهرستان‌های استان مبلغ ۱۴۲۱ تومان و برای روستاها ۷۱۰ تومان است که هزینه آن به صورت ماهیانه بر روی قبض صورتحساب تلفن صادر و محاسبه می‌شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AlEDH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *