اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
امام جمعه اشکذر در جلسه شورای اجتماعی بسیج شهرستان:

باید از نشر اکاذیب در فضای اجتماعی شهرستان جلوگیری شود

شناسه خبر : 96280 | تاریخ انتشار : : 01 بهمن 1399 - 22:52 | ارسال توسط :

امام جمعه اشکذر با تاکید بر توجه جدی اعضای شورای اجتماعی بسیج شهرستان به مقوله پیشگیری از نشر اکاذیب در فضای اجتماعی، خواستار برگزاری جلسات آموزشی ویژه متولیان کانالها ، سایتها و شبکه های اجتماعی شهرستان شد.

به گزارش اشکذر خبر، اولین جلسه شورای اجتماعی بسیج شهرستان اشکذر با حضور حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه ،هادی نسب فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان اشکذر و همچنین مسئول معاونت اجتماعی سپاه الغدیر یزد در محل سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج اشکذر برگزار شد.

امام جمعه اشکذر در این جلسه که به منظور بررسی معضلات و آسیب های اجتماعی شهرستان برگزار شده بود با تاکید بر توجه جدی اعضای شورای اجتماعی بسیج شهرستان به مقوله پیشگیری از نشر اکاذیب در فضای اجتماعی، خواستار برگزاری جلسات آموزشی ویژه متولیان کانالها ، سایتها و شبکه های اجتماعی شهرستان شد.

حجت الاسلام والمسلمین طالبیان در ادامه به بحث گستردگی مقوله امر به معروف و نهی ازمنکر اشاره و افزود: بی حجابی یا بد حجابی بخشی از مقوله وسیع نهی از منکر است و اگر اعضای شورای اجتماعی و متولیان امر پیشگیری از آسیبهای اجتماعی وظایف محوله خود را درست و صحیح انجام دهند درحقیقت امر به معروف و نهی از منکر به صورت وسیع در سطح شهرستان بروز و ظهور خواهد کرد.

هادی نسب فرماندار شهرستان نیز با اشاره به تعیین خط و مشی شورای اجتماعی بسیج شهرستان و با تاکید براستفاده از ظرفیت دانشجویان نخبه و حوزه علمیه خواهران شهرستان دراین راستا خواستار توجه جدی به همه نیازهای مردم شهرستان به ویژه جمعیت جوان شهرستان شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wlIc0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec