اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بازگشایی مدارس بهاری دیگر است/سیستم توزیع اعتبارات استان اشتباه است

شناسه خبر : 43756 | تاریخ انتشار : : 24 شهریور 1394 - 0:30 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز “محمد صالح جوکار”در جلسه شورای اداری شهرستان اشکدر که امروز در فرمانداری اشکذر برگزار شد ضمن گرامی داشتن مجاهدت‌ها و جانفشانی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس گفت: قدرت و اقتدار ملت ایران را مرهون خون  شهدای  هستیم. نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در ادامه بازگشایی مدارس را بهاری دیگر […]

به گزارش اشکذر نیوز “محمد صالح جوکار”در جلسه شورای اداری شهرستان اشکدر که امروز در فرمانداری اشکذر برگزار شد ضمن گرامی داشتن مجاهدت‌ها و جانفشانی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس گفت: قدرت و اقتدار ملت ایران را مرهون خون  شهدای  هستیم.

watermarked-IMG_4008

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در ادامه بازگشایی مدارس را بهاری دیگر دانست و خاطر نشان کرد: اول مهر شروع به کار کارخانه آدم سازی است و باید اداره آموزش پروش این را در نظر داشته باشد که معلمان در برخورد اول با دانش آموزان دقت کنند و در آنها ایجاد انگیزه کنند.

وی  سرمایه گذاری در آموزش و پرورش را  سرمایه گذاری سود آور عنوان کرد و اضافه کرد: باید آموزش و پرورش از الآن به فکر تکرار بیست و دومین مقام  اولی خود در کنکور سراسری باشد.

جوکار سیستم و سامانه توزیع اعتبارات استان را اشتباه دانست و اظهار کرد: این سیستمی که برای توزیع اعتبارات استان  وجود دارد برای چندین دهه پیش است و نحوه توضیح هم خود هزینه بر است و باید اصلاح شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی از تأمین اعتبار 6 میلیاردی برای انتقال آب به خضرآباد اشاره کرد و گفت: در بخش راه‌ها نیز کمربندی اشکذر زارچ و اصلاح اسفالت جاده سنتو اشکذر  از جمله پروژه‌هایی است که در دستور کار قرار گرفته است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/S5uW7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124