• کد خبر: 35704
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 18 دی 1393 - 22:27
  فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان اشکذر از واحد تولیدی مواد غذایی آرمیتا بازدید کردند.

  به گزارش اشکذرنیوز، فرماندار، روسای اداره های صنعت،معدن و تجارت، مرکز بهداشت شهرستان و بخشدار اشکذر از واحد تولیدی مواد غذایی آرمیتا بازدید کردند.

   

  در این بازدید جلسه ای شاه حسینی فرماندار شهرستان اشکذر از زحمات مدیران این تولیدی برای راه اندازی چنین مجموعه بزرگ و حرفه ای با رعایت تمامی اصول بهداشتی و استاندارد و نیز اشتغال زایی 165 نفر نیروی بومی شهرستان تشکر و قدر دانی کرد.

   

  وی همچنین قول مساعدت و همکاری از طرف تمامی ارگان های مرتبط، را به مدیران شرکت داد .

   

  سپس محمدی یکی از اعضاء هیات مدیره شرکت، توضیحات جامع و کاملی در خصوص اصول و پایه تشکیل شرکت ارائه و هدف اصلی را بالا بردن سطح کیفی تولیدات وکاهش قیمتهای محصولات تولیدی اعلام نمود تا مردم و مشتریان بتوانند با توجه به مشکلات اقتصادی حال حاظر دنیا و کشور از محصولات تولیدی شرکت بهترین استفاده را ببرند.

   

  وی  اصل بهره وری بالا، کیفیت، قیمت مناسب و توزیع محصولات شرکت در قالب نمایندگی های ویژه با کمترین زمان در تولید را از مهمترین و شاخص ترین آیتم های شرکت عنوان نمود.

   

  فرماندار و هیات همراه از محیط تولید، دستگاههای جدید و نیز خط تولید ساندویچ سرد  این شرکت بازدید به عمل آوردند. در حین این بازدید مدیر عامل این واحد تولیدی توضیحاتی در خصوص وضعیت تولید ،نوع و تعداد محصولات و روشهای تولید ودستگاههای مربوط به این شرکت ارائه داد.

   

  شایان ذکر است شرکت آرمیتا در زمینه تولید خوراک سوسیس، ماکارونی و ساندویج سرد با توجه به تحقیق و پژوهش های اولیه مناسب و تولید صنعتی آن ،جزء اولین ها در ایران می باشد.

  عکس از میثم افتخارنژاد

  بازدید فرماندار از واحد تولیدی مواد غذایی بازدید فرماندار از واحد تولیدی مواد غذایی بازدید فرماندار از واحد تولیدی مواد غذایی بازدید فرماندار از واحد تولیدی مواد غذایی

  منبع خبر: روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GYHNb

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *