اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

بازدید فرماندار اشکذر از پاسگاه انتظامی رستاق

شناسه خبر : 101861 | تاریخ انتشار : : 22 مهر 1400 - 0:07 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در جریان بازدید از پاسگاه انتظامی رستاق ضمن گرامیداشت هفته مبارک نیروی انتظامی به اشتغال اتباع بیگانه در مراکز گلخانه‌ای متمرکز در بخش مرکزی اشکذر و همچنین موقعیت استراتژیک این شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌ها باید در راستای تقویت نیروی انتظامی و تزریق بیش از پیش احساس امنیت در جامعه گام بردارند.

به گزارش صبح ساباط؛ به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا، هادی هادی‌نسب فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان اشکذر با همراهی حجه‌الاسلام دلاوری امام جمعه رستاق، دبیر شورای تأمین و بخشدار مرکزی اشکذر ضمن بازدید از پاسگاه انتظامی رستاق، با برخی از فرماندهان و پرسنل انتظامی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

هادی‌نسب در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته مبارک نیروی انتظامی، با اشاره به اشتغال اتباع بیگانه در مراکز گلخانه‌ای متمرکز در بخش مرکزی و همچنین موقعیت استراتژیک شهرستان اشکذر، خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌ها باید در راستای تقویت نیروی انتظامی و تزریق بیش از پیش احساس امنیت در جامعه گام بردارند.

گفتنی است رئیس شورای تأمین شهرستان اشکذرهمچنین با اهدای لوح سپاس و شاخه‌ای گل از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی پرسنل پاسگاه انتظامی رستاق در راستای حفظ نظم و آرامش در جامعه قدردانی کرد.

همچنین در ادامه این برنامه با حضور فرماندار و هیأت همراه در گلزار شهدای روستای صدرآباد رستاق، مزار مطهر شهید احمد رضایی صدرآبادی، شهید مدافع حریم نظم و امنیت غبارروبی و گلباران شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/4j2gz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec