به دنبال تأکید استاندار یزد در نشست تنظیم بازار استان، فرماندار شهرستان اشکذر ضمن بازدید از واحدهای تولیدی گروه صنعتی مؤمنین، خواستار عرضه مستقیم کالاهای تولیدی این واحدها با قیمت متعارف‌تر در سطح شهرستان شد.

به گزارش اشکذرخبر، روح‌الله ردائی فرماندار و رئیس کارگروه تنظیم بازار شهرستان، با همراهی اعضای این کارگروه از واحدهای تولیدی آرمان‌سلولز‌، کویرسلولز و کاغذفام کویر (گروه صنعتی مؤمنین) بازدید و در نشست با مدیران این صنایع پیرامون عرضه مستقیم محصولات این شرکت با قیمت متعارف‌تر بحث و گفتگو کرد.

ردائی در این نشست با اشاره به مصوبات ستاد تنظیم بازار شهرستان و استان و همچنین تأکید استاندار یزد مبتنی بر تعیین سازوکار عرضه کالاهای تولیدی استان با قیمت متعارف‌تر، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در راستای سیاست‌های تنظیم بازار، واحدهای تولیدی کالاهای مصرفی خانوارها در شهرستان اشکذر، محصولات خود را با قیمت درب کارخانه در فروشگاه منتخب شهرستان به فروش برسانند.

نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر در ادامه سخنان خود با اشاره به ضرورت توجه به جوانی جمعیت و فرزندآوری، خاطرنشان کرد: اگر رویکرد چند سال گذشته نسبت به فرزندآوری تداوم می‌یافت؛ سال‌های زیادی برای جبران مافات نیاز بود و  با توجه به سیاست‌های تشویقی دولت ترمز این اتفاق کشیده شد.

وی ادامه داد: در سایه این سیاست‌های تشویقی توجه به تغییر فرهنگ «فرزند کمتر،زندگی بهتر» هم نیاز است؛ اگرچه توجیه اصلی برخی از افراد موضوعات اقتصادی است؛ اما این موضوع بخشی از آن توجیه بوده و یکی از دلایل اصلی آن مساله فرهنگی می باشد.

گفتنی است در جریان این بازدید مقرر گردید کالاهای تولیدی این گروه همچون پوشاک نوزاد و کاغذ سفید با قیمت مناسب‌تر در فروشگاه‌های منتخب در سطح شهرستان عرضه شود.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WqUg6