اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بازدید سرپرست اداره ارشاد اشکذر از کانون فرهنگی هنری ولی عصر خضرآباد

شناسه خبر : 31657 | تاریخ انتشار : : 31 شهریور 1393 - 18:27 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، هادی ملانوری سرپرست این اداره، از کانون فرهنگی هنری ولیعصر خضرآباد باز دید و از نزدیک با فعالیت های فرهنگی و هنری این کانون آشنا شد. در این بازدید که با حضور میرزا خلیلی بخشدار خضرآباد انجام شد، زارع مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری ولیعصر گزارشی از فعالیت های انجام شده […]

به گزارش اشکذر نیوز، هادی ملانوری سرپرست این اداره، از کانون فرهنگی هنری ولیعصر خضرآباد باز دید و از نزدیک با فعالیت های فرهنگی و هنری این کانون آشنا شد.
در این بازدید که با حضور میرزا خلیلی بخشدار خضرآباد انجام شد، زارع مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری ولیعصر گزارشی از فعالیت های انجام شده طی یک سال گذشته و برنامه های پیش روی این کانون را ارائه داد.
در ادامه طی نشستی با حضور جمعی از فعالان این کانون، مسائل و مشکلات موجود مورد بحث و بررسی قرار گرفت و زارع نداشتن برخی امکانات از جمله رایانه را از مهمترین کمبود های این کانون در انجام امور فرهنگی دانست.
در پایان این نشست ملانوری ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده توسط اعضای کانون فرهنگ هنری ولیعصر خضرآباد، در خصوص تهیه یک دستگاه رایانه و تحویل به کانون مذکور قول مساعد داد.

منبع: روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/pGueX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124